07/11/2013
Dobar dan svim prisutnim , poluprecjedavajuci za tastaturom !
Buduci da je situacija opce alarmantna , mladi se iseljavaju iz Bosne jer nema posla, utjehu nalaze u drogi , pusenju i mnogim drugim ukorima danasnjice , mi smo odlucili to da promjenimo , tako da svako ko zeli pomoci neka se uclani u grupu i digne prst gore (Y) !
Hvala !