06/03/2026
Не всеки може да има щастието да бъде с трудна жена.
Късметлия- да, защото трудните жени са като чистата вода на водопад, те са силни, блестящи, честни.
Трудните жени не се примиряват, те могат да бъдат жестоки като дявола и да обичат като най-красивите ангели.
Бягат често, ядосват се и понякога крещят неудържимо, но винаги те гледат в очите... Винаги.
Трудни са, защото са умни, много умни, неконтролируеми.
Те имат очи почти винаги тъжни, почти винаги щастливи, почти винаги и двете.
Те умеят да обичат, но обичат силно, обичат силно, без граници! Не можеш да ги спреш, когато обичат, както не можеш да спреш бурята, когато тя дойде.
Да си до такъв тип жена означава да продадеш душата си на дявола, това означава да прегърнеш лудостта, защото да си луд е това, което те карат да чувстваш.
После поглеждаш назад и си мислиш, че може би без нея щеше да си по-добре, по-спокоен... По-спокоен, може би да, може би не...
Но с нея ще усещаш живота и след това няма да искаш да продължиш да живееш без нея!
Има някои, които си тръгват от този тип жени, които си тръгват.... но мога да ви уверя, че никой не ги забравя... защото са страшно красиви, сложни и незаменими.
Бих казал, че са лимитирана серия... така се казват...!