Socijalisti Vojvodine - Aleksandar Vulin

Socijalisti Vojvodine - Aleksandar Vulin Партија радника, сељака, омладине и свих оних који живе од свог рада!

Питају нас зашто смо се окупили и зашто развијамо наш црвени барјак, када више нико не зна шта значи та црвена боја, боја мученика - сељака и радника. Питају нас зашто смо се окупили, када у Србији више нема никога ко своју идеју није продао, када нема никога ко своја уверења није напустио. Говоре нам да нема потребе да крећемо у борбу, јер социјалиста више нема, зато што су сви социјалисти продат

и, напуштени, зато што су сви социјалисти заборавили како су настали, зашто су створени и за које су се идеје борили.
Ми смо овде због вас, због Србије, због борбе за боље сутра.
Ми смо овде зато што се ви нисте променили, зато што сте и даље социјалисти, зато што знате шта је црвена боја, зато што сте остали оно што сте одувек и били, ЧАСНИ ЉУДИ. Хвала вам што сте нам указали поверење, хвала вам што сте изабрали борбу уместо пузања по ходницима власти, хвала вам што се не понижавате за мрвице са стола Демократске странке, хвала вам што не тргујете својом чашћу и уверењима. Ма нисте ви такви људи.
Доћи ће можда дан када у Србији неће више бити правих социјалиста и када се више нико неће борити за права радника, за идеје социјалне правде, слободе и једнакости, али данас није тај дан и ми нисмо ти људи.
Нека сви знају да смо се скупили зато што нас није срамота да признамо да боли, да јако боли када гледамо своју Србију како је понижена, како је поражена, какао је раскомадана. Нека сви знају да смо се скупили јер нас није срамота да признамо да патимо када се сетимо Србије каква је некад била, каква је могла да буде и каква тек треба да буде, зато што нас није срамота да признамо какви смо сада, а некада смо били у стању да се боримо са великим, са највећим, а да останемо непоражени и да останемо усправни. Управо зато смо се скупили, зато што знамо за чега и за кога се боримо!!! Скупили смо се јер не можемо више да ћутимо, јер неможемо више да трпимо, јер не можемо више да гледамо народ како пати. Сваки дан вас убеђују да нема наде, сваки дан вас убеђују да је све већ одлучено, да је све већ завршено, убеђују вас да нема разлога да се борите јер смо унапред поражени. Не верујте им, ЛАЖУ, јер ако је то истина онда ни један људски живот нема смисла. Верујте нам, све што стоји пред нама је велика и страшна борба!
Борба за бољу Србију, борба за бољи живот, борба у којој ћемо победити.

ДО ПОБЕДЕ!!!

Address

Bulevar Mihajla Pupina 28.
Novi Sad
21000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Socijalisti Vojvodine - Aleksandar Vulin posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Socijalisti Vojvodine - Aleksandar Vulin:

Share