Dr. Varga Marina

Dr. Varga Marina Dr. Varga Marina, Balmazújváros elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

Maradjatok gyerekek! Balmazújváros ❤️
31/05/2026

Maradjatok gyerekek!
Balmazújváros ❤️

Csupa jókedv, csupaszív Közösség, köztük számos balmazújvárosi lakossal. Köszönöm a meghívást Polgármester Úr, fantaszti...
30/05/2026

Csupa jókedv, csupaszív Közösség, köztük számos balmazújvárosi lakossal.

Köszönöm a meghívást Polgármester Úr, fantasztikus rendezvény nagy élmény volt számomra. 😊☺️
Miluczky Attila Polgármester Úrnak, kedves Feleségének és Csapatának pedig köszönjük a vendéglátást.

Csodálatos Hortobágy,
Isten éltessen!
❤️🦆🦉🐏🐑🐎

30/05/2026

A településünkön kialakult hepatitis A vírusfertőzéssel kapcsolatban szeretném megnyugtatni Önöket, hogy az önkormányzat folyamatos kapcsolatban áll a népegészségügyi hatóságokkal és minden illetékes szervvel.

Az érintett intézményben a szükséges fertőtlenítési munkálatok megtörténtek, és a folyamatos fertőtlenítés jelenleg is zajlik a szakemberek iránymutatásai alapján.

Dr. Dankó Alpár és Intézményvezető Asszony a népegészségügyi hatóság előírásainak megfelelően minden szükséges intézkedést megtesznek annak érdekében, hogy a fertőzés terjedését a lehető leghatékonyabban megelőzzük és kezeljük. Az önkormányzat ehhez minden szükséges támogatást, eszközt és erőforrást biztosít.

Kérjük a lakosságot, hogy kövessék a hivatalos tájékoztatásokat, tartsák be az ajánlott higiéniai szabályokat, és bízzanak abban, hogy a szakemberek összehangolt munkával mindent megtesznek a helyzet mielőbbi rendezése érdekében.

Amennyiben újabb, a lakosságot érintő információ áll rendelkezésünkre, arról haladéktalanul tájékoztatást adunk.

Köszönöm együttműködésüket és felelősségteljes hozzáállásukat!

Az előző munkaterv szerinti testületi ülésen került tárgyalásra a Dr. Nagy Zsolt Ügyvezető Úr visszahívásáról szóló előt...
29/05/2026

Az előző munkaterv szerinti testületi ülésen került tárgyalásra a Dr. Nagy Zsolt Ügyvezető Úr visszahívásáról szóló előterjesztés.
Ha a KBE képviselői jelen lettek volna, minden bizonnyal tényekről és nem tézisekről beszélnének a bejegyzéseikben.
Bizonyára tudnák, hogy több lakossági bejelentés alapján Balmazújvárosi Gyermekeken végzett ortopédiai vizsgálatot az EESZT- ben feltöltött “ panaszra érkezett “ megjelöléssel zárva a vizsgálati dokumentációt a Szülők tudomása nélkül.
A vizsgálatok jelenleg is folyamatban.
Az elsődleges adatok alapján Dr. Nagy Zsolt 3 percenként lát el ortopédiai vizsgálatot többek között a számlázási adatok alapján, amely a legnagyobb jóindulattal is mind fizikálisan mind a gyakorlatban lehetetlen.
Többszöri próbálkozásom ellenére sem dokumentációt sem választ az említett kérdésekre, Ügyvezető Úr azóta testületi ülésre egyáltalán nem az Intézményben pedig korlátozottan van jelen.
A Lakosságnak tudnia kell, hogy Dr. Nagy Zsolt törvény szerint meghatározott díjazása közel 2,5 millió forint, további megközelítőleg 6 millió forint az ,amit a saját cége az ortopédiai vizsgálatok után számláz havonta.
Meglehetősen érdekesnek találom, hogy vajon miért fájhat ez döntés a KBE képviselőinek.
Ez több mint 8 millió forint havonta.
A vizsgálatok eredményéről természetesen tájékoztatni fogjuk a Lakosságot.

Tisztelt KBE képviselők, vegyenek részt a testületi üléseken a döntéshozatal ott történik és a tények is ott vannak.

A teraszon való kávézgatás remek időtöltés, azonban még soha nem oldott meg semmit, viszont az Önök által elhangzott valótlan információk annál több problémát szültek.

Arcátlanság az, hogy nem járnak testületi ülésekre, ha járnának tudnának! 💁‍♀️

Az én célom, a mi célunk az, hogy minél több szakrendelést tudjunk indítani tisztességes körülmények között, és nem megszüntetni.
Emberség, elkötelezettség, hivatástudat, szaktudás, elérhetőség, tisztelet.
Ezek azok amik az egészségügyben elengedhetetlenek, ez az irány, ez a minimum.

Tisztelt Lakosok, kedves Szülők! Sajnálatos módon településünket is elérte a Hepatitis-A vírus, amely miatt a Napsugár Ó...
29/05/2026

Tisztelt Lakosok, kedves Szülők!

Sajnálatos módon településünket is elérte a Hepatitis-A vírus, amely miatt a Napsugár Óvoda Süni csoportját harmincnapos járványügyi megfigyelés alá kell helyeznünk, azaz a csoportszobát be kell zárnunk. A gyermekek és a munkatársak biztonsága érdekében a hétvégén az egész óvoda területén teljes körű, soron kívüli fertőtlenítést rendeltem el.
Kérjük a szülőket, hogy a következő időszakban fokozottan kísérjék figyelemmel a gyermekek egészségi állapotát. A vírus jellemző tünetei közé tartozik a hasmenés, a hányás, a hasi fájdalom, a láz, valamint a sárgaság. Ha ezeket a tüneteket tapasztalják, kérjük, haladéktalanul forduljanak orvoshoz, mert az időben kezelt vírus nem okoz tartós egészségkárosodást.
Rendkívül fontos, hogy mindenki fokozottan mossa és fertőtlenítse a kezeit, hiszen ez a leghatékonyabb módja a terjedés megakadályozásának. Mivel a vírus fekál-orális úton terjed, a folyamatos és alapos kézhigiénia most a legfontosabb védekezés mindannyiunk számára. Megértésüket és együttműködésüket köszönjük, vigyázzunk egymásra!

A mai nyilvános ülésen három napirendi pont került tárgyalásra. Ebből kettő az amiről bővebben tennék említést. Az egyik...
29/05/2026

A mai nyilvános ülésen három napirendi pont került tárgyalásra.
Ebből kettő az amiről bővebben tennék említést.
Az egyik, hogy az idei évtől a Hivatal szeretettel várja a hivatali munkatársak Gyermekeit, az évközi és nyári szünetekben. ❤️☺️
Ez kiváló lehetőséget és nyugalmat biztosít azon, Munkatársak számára, akiknek a szünetekben a Gyermekek elhelyezése sokszor fejtörést okozott. Most méginkább Családbarát Önkormányzat lettünk 😊☺️

A másik napirendi pont, hogy fölállítottuk az eseti vizsgáló bizottságot ,ami a 2019 és 2024 között jogalap nélkül beszedett bérleti díjak kivizsgálását hivatott végezni.
Itt többek között a bizottság tagjai vizsgálják az érintettek kártérítésének lehetőségét.

Továbbá szeretném tájékoztatni az itt Élőket a legutóbbi zárt ülés azon napirendi pontjáról, miszerint Dr. Nagy Zsolt Intézményvezető Úr visszahívásáról döntöttünk, ami a mai nappal lépett hatályba.
Dr. Nagy Zsolt az elmúlt két év során a legkevésbé sem tanúsított együttműködési szándékot az Egészségház fejlesztésére, amely számomra mindig prioritás volt.
Az egészségügy az a terület ami Balmazújváros teljes Lakosságát érinti.
Meggyőződésem, hogy az egészségügy Mindenkit a lehetőségekhez képest a lehető legmagasabb szinten kell, hogy megillessen, amihez itt Balmazújvárosban remek lehetőségek adottak, a megfelelő szándék azonban hiányzott.
Továbbá Dr. Nagy Zsolt Intézményvezető súlyos kötelezettségszegést követett el, aminek okán a képviselő- testület azonnali hatállyal megszüntette a jogviszonyát.

A továbbiakban az Intézményvezetői feladatokat, annak minden felelősségével Dr. Dankó Alpár látja el.

Az új vezető kiválasztásánál kiemelt szempont volt, hogy egy modern, kifejezetten betegközpontú intézményt alakítsunk ki, ahol a lakosság a lehető legmagasabb színvonalú betegellátásban részesül. Dr. Dankó Alpár nagy szakmai tapasztalattal és komoly felkészültséggel rendelkezik, így meggyőződésem, hogy elhivatottságával és tudásával sikeresen fogja irányítani a városunk számára kulcsfontosságú egészségügyi intézményt. Mindannyiunk nevében szívből gratulálok a kinevezéséhez, egyúttal eredményes munkát, sok kitartást és jó egészséget kívánok neki a felelősségteljes feladatok ellátásához.

Kérem fogadják Őt bizalommal.

Kinek mi okoz örömöt! 😊☺️ - Ha már a téli időszakban hónapokig tartó adventi varázslat nem, - Ha a számos színvonalas, t...
26/05/2026

Kinek mi okoz örömöt! 😊☺️

- Ha már a téli időszakban hónapokig tartó adventi varázslat nem,
- Ha a számos színvonalas, többségében a Lakosság számára ingyenes rendezvény nem
- Ha már a Városunkba a két év alatt, közel egy milliárd forint összegű támogatások nem
- Ha már a számtalan ránk hagyott szabálytalanság feltárása és folyamatban lévő fölszámolása nem,

Egy valami legalább mégis örömöt tud okozni a KBE képviselőinek.
Mégpedig az a friss, a Lakosság számára rendkívül releváns döntés, miszerint a polgármesterek fizetése jelentősen csökken!

Nos, mikor én elvállaltam ezt a feladatot minden felelősségével együtt, őszintén fogalmam sem volt arról, hogy milyen díjazásban részesülök. Akkor és most sem, illetve a jövőben sem ez határozza meg a hivatásom.

A jelenlegi díjazásom mindenkori nyilvános adat, így nem árulok el nagy titkot és nem is én határozok róla, nettó 1.331.396 forint.
Ez az összeg az, amiért felelek közel 17000 Emberért és jelenleg közel 7 milliárd forintért amit a költségvetés meghatároz.

Ez az az összeg, amiből az EpiPeneket vásároltam az óvodáknak, ez az az összeg amiből a Vöröskeresztet támogattam több százezer forinttal és még folytathatnám a sort, de a lényeg nem ez.
A lényeg az, hogy amennyiben ez az összeg jelentősen csökken is, sem a kötelesség tudatom sem a hitem mely szerint a jó előbb utóbb utat tör magának, nem változik.

Én őszintén tudok örülni annak, hogy ez Önöknek örömöt okoz, de a rossz hír az, hogy ettől Önöknek sem a lelkük sem a szándékuk de még a munkabérük sem lesz több.
Tudják az ember magán és magának tud a legtöbbet spórolni, nem pedig másokon, ebben az esetben mint oly számtalan alkalommal már mondjuk ha csöndben maradtak volna!

De ki minek örül, ez is valami!

Van aki szeret adni és van aki csak elvesz 💁‍♀️

Hahó Kicsik és Nagyok és persze Kedves Szülők! 📢✨Készítsétek a játszós cipőket, mert május utolsó hétvégéjén teljesen mi...
22/05/2026

Hahó Kicsik és Nagyok és persze Kedves Szülők! 📢✨

Készítsétek a játszós cipőket, mert május utolsó hétvégéjén teljesen miénk lesz a város, és olyan kétnapos Gyermeknapi szuperbulit csapunk, amit kár lenne kihagyni! Az elképesztő kalandok sorát május 30-án, szombaton 14:00-tól indítjuk a Kastélykertben, ami egy hatalmas, ingyenes kalandparkká változik. Kipróbálhatjátok a száguldást az elektromos kisautókkal, az óriási csúszdát, az ugrálóvárakat, az Exatlon akadálypályát, a söprögetőt és a körhintát is.
Izgalmas arcfestés, és csillámtetoválás.
16:00-tól a Csimota Zenekar fergeteges gyerekoncertje, 17:00-től pedig a Balmaz Kutyasuli bemutatója vár Rátok! A nagy rohangálás közben a gyerekeket ingyenes slambuc kóstolóval várjuk, de popcorn, vattacukor és fagyi is gondoskodik a valódi gyereknapi hangulatról
🍭🍦🍿

Vasárnap, május 31-én 16:00-tól pedig a Kossuth téren folytatjuk a pörgést a Bekton Gyermeknappal 🩷 ahol a zene és a látvány veszi át a főszerepet. A BAMI Gyermek Zenekara, a Fantázia Mazsorett Egyesület elképesztő koreográfiái, valamint a Bekton Ifjúsági Fúvószenekar és Mazsorett Csoportja olyan sodró lendülettel érkezik, hogy garantáltan mindenkinek táncra perdül majd a lába! Töltsük meg élettel és kacagással a várost!

A Fürdő pedig igazán különleges programokkal készül Számotokra, részletek hamarosan! 🎉🎊

Nagyon sok szeretettel várunk Mindenkit, találkozzunk a hétvégén! ✨

A tiszaújvárosi iparterületen történt robbanással kapcsolatban folyamatosan figyelemmel kísérjük a hivatalos tájékoztatá...
22/05/2026

A tiszaújvárosi iparterületen történt robbanással kapcsolatban folyamatosan figyelemmel kísérjük a hivatalos tájékoztatásokat.
Az illetékes hatóságok és a katasztrófavédelem jelenlegi tájékoztatása szerint Balmazújváros lakosságát nem veszélyeztetik mérgező anyagok, lakosságvédelmi intézkedésre nincs szükség.

Kérek Mindenkit, hogy őrizze meg nyugalmát, és kizárólag hivatalos forrásokból tájékozódjon.

Vigyázunk, Vigyázzunk Egymásra!

Cím

Balmazújváros
4060

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dr. Varga Marina új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás