14/06/2026
Még egy ok, ami miatt büszkék lehetünk a képviselőnkre :-)
Így lazított Pósfai Gábor a Mozgás éjszakáján egy hosszú hét után.
🌖A Mozgás Éjszakájan éppen a gyerekkori ugrókötél tudásomat elevenítettem fel, amikor megérkezett, éjjel 23 körül a sportért🏀⚽️🏓 is felelős belügyminiszter, Pósfai Gábor.
😱Bevallom leesett az állam a csodálkozástól, hogy nem öltönyben érkezett és nem a nagyszínpadra vagy a VIP sátorba ment biztonsági őrök gyűrűjében, hanem az emberek közé, sportolni!!!!! A belügyminiszter!!! Az egész hetes munkája után péntek éjjel, futócuccban beállt szabadidejében tollasozni, kosarazni (pontosabban korfballozni).😎
🤴🫅A Hősök terén, Mátyás király szobra előtt Budapest Maratonos teljesítőpólóban, “álruhában”, elfogadta egy kis burgeres kihívását egy ugrókötél versenyre. (Nem teljesen idegenként, korábbi “sportmúltunkból” ismerjük személyesen egymást.) ❤️Sajnos a kondim az elmúlt évben a súlygyarapodásommal fordított arányban csökkent, így most Pósfai Gábor győzedelmeskedett 60-20-ra.✌️
🍔Meghívtam egy billog burgerre is, (hiszen az eseményre a foodtruckkal települtünk ki), amit most nem fogadott el, mert ha jól értettem egy nemzetközi olimpia bizottsági díszvacsoráról érkezett, de megígérte, hogy egyik nap ellátogat majd hozzánk a Parlamenttől 300 méterre!🥰
👉Mi nagyon sok szeretettel várjuk, ha megéhezik az ország belügyeinek rendbetétele közben! Én addig is nagyon örülök, hogy egy ilyen ember vállalta el ezt a szolgálatot, hogy segít nekünk, vigyázz ránk, mindezt a rendőrség és hazai sportélet irányításával, ami nekem egyben az emberek egészségmegőrzését is jelenti, szóval én tegnap éjjel hosszú idő óta először, jól aludtam.🙏❤️
(Ferencnek és aki nem lát:
A Hősök terén éjszaka, a királyok és egy sátor előtt két ember ugrókötelezik. Mindketten a levegőben, ugrás közben. Bal oldalt Pósfai Gábor a sportért felelős miniszter, rövidnadrágban, sportcipőben, technikai futópólóban, mellette Laci a billog nagydarab marketingese fehér pulcsiban, rajta felirat: Ingyen Ölelés)
Fotó: Mozgás Éjszakája