11/05/2026
Tűpontos
TÓTH MÁTÉ ÜZENETE KIRÁLY NÓRÁNAK!
Ezt harag nélkül, rezignáltan írom, kedves Nóra: tudod, én vagyok az, aki elment Neked kampányolni ingyen, a munkaideje, reputációja, a tisztán piaci munkája rovására (ezért aztán egész éjszaka dolgoztam egy periraton) AZÉRT, hogy Te kereshesd tovább politikusként a pénzt, de Te még a nevemet se tudtad. Ez nem baj persze meg pláne nem meglepő, hiszen nem ugyanonnan jövünk: én a szakmából, illetve párton kívül valódi nemzetiként-jobboldaliként, Te meg a Fideszből élve, kamuintézetekbe kinevezve, langyi (=melegkonzervatív) kereszténydemokrataként.
Na, de Orbán Viktor. Én személy szerint, kívülállóként is helyesnek tartom, hogy Orbán Viktor Dopemanhez ment, ezzel is üzenve a beképzelt scrutonos-mcc-s atlantista meg molyirtószagú adenaueres-kdnp-s megélhetési, álértelmiségi élősdiknek. Én pont ezeket az utóbbiakat hagynám már el szívesen egy politikai lomtalanítás keretében az országban, ahogy kb. az egész ország maga is; de a Fidesz is jobban tenné, ha ezektől szabadulna meg, akik miatt amúgy elsősorban vesztett.
Azoktól, akik nem szakmai, hanem politikai-pártvonalon mindenféle mcc-s intézetekből, meg “zöld nagykövetként”, miniszteri biztosként, fideszes országgyűlési képviselőként éltek a rendszerből, de ahogy vereséget szenvedett ez a rendszer, máris fennhangon kritizálni kezdték. Azt, amiből még májusban is fizetésük, utána meg végkielégítéseik jönnek.
Én sosem voltam zöld nagykövet, miniszteri biztos, fideszes intézetem se volt soha meg egyáltalán soha egyetlen fillért vagy elismerést sem kaptam, szóval mint abszolút nem érintett akár még jól is szórakozhatnék azon a jelenségen, amit persze a Blikk meg a Telex azonnal fel is kap: ezek a kívülről vezérelt liberális szemetek tartják szimpatikusnak az ilyen megnyilatkozásokat, ami még külön mókás is lehetne. Azonban nincs így: amit most a helyezkedő, alkalmatlan, elvtelen, élet- és valóságidegen atlantista-kereszténydemokrata parvenü bemutat, az emberileg alighanem a legkevesebb, legszánalmasabb magatartásforma, amin okkal botránkozik meg nem csak a valódi jobboldali, de tiszás, fideszes, bárki: MINDENKI.
Sőt, még én is, akinek a nevét se tudod.