14/02/2026
Talán kevesen tudják, de a TISZA egyetlen fillér állami támogatást sem kap. Mögöttünk nem állnak milliárdosok, háttérben bujkáló titokzatos mecénások, magántőkealapok haszonélvezői és közpénzből gazdagodott oligarchák sem. Munkánkat 100 százalékban a minket támogató magyar emberek finanszírozzák. Csak addig tudunk működni, amíg vannak a változásban hívő és azért tenni akaró emberek.
Mi, a TISZA-nál szeretnénk új alapokra helyezni a pártok támogatását. Kormányváltás után egy olyan rendszert fogunk kialakítani, amelyben az állami támogatásoknál a fő szempont az lesz, hogy egy adott pártot mennyien hajlandóak anyagilag támogatni. Akik mögött nincs társadalmi támogatottság, azoknak nem jár közpénz!
Szeretnénk, ha a politika nem politikusok megélhetéséről szólna, ne gazdagodhassanak felfoghatatlan mértékben olyanok, akiknek soha nem volt civil foglalkozásuk, a munkaerőpiacon soha egy percet nem dolgoztak.
Mi már a mostani kampányban is ezt tesszük. Jelöltjeink a civil foglalkozásuk mellett, kizárólag az őket támogató magyarok adományaiból munkálkodnak a választókerületükben: ebből veszünk tűzifát a rászorulóknak, adományozunk ételt vagy nehéz körülmények között élő gyermekeknek játékokat. És ebből fogjuk tudni eljuttatni mindenkihez a rendszerváltozás, egy új, működő és emberséges Magyarország üzenetét újságokban, szórólapokon vagy plakátokon.
Ehhez kérem én is a segítségeteket. Ha teheted, kérlek támogasd a munkámat a kommentek közötti linken keresztül.