Dézsi Zoltán hivatalos oldala

Dézsi Zoltán hivatalos oldala Dézsi Zoltán hivatalos oldala, Politikai párt, Gárdony elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

12/04/2026

Elindult a szavazás!

Ma Magyarország jövőjéről döntünk – és benne Pannónia Szíve sorsáról is.
Most rajtunk a sor: menjünk el, és adjuk le a szavazatunkat!

Az elmúlt 16 év munkáját és eredményeit csak közösen tudjuk megőrizni.
Minden szavazat számít. Az Ön döntése is!

Hallgass a szívedre, szavazz a Fideszre!
Fel győzelemre!

❗️Ha Eötvös jelöltjére szavazol, egy bólogató bábura szavazol!? 🤨❓️A VITE, mint valódi munka és teljesítmény nélküli civ...
10/04/2026

❗️Ha Eötvös jelöltjére szavazol, egy bólogató bábura szavazol!? 🤨
❓️A VITE, mint valódi munka és teljesítmény nélküli civil szervezet? 🤔
📌 Íme a bizonyíték:

07/04/2026

Hogy veszik a bátorságot a tiszás kopogtatók, hogy egy 14 éves gyereket lerohannak a passzív agresszív választási kampányukkal a saját lakásunk ajtajában (kódisállás)?? 😡
Csak mert ő volt itthon? 😡
Felháborító, hogy az elvakult szövegüket tolják még azután is, hogy megtudják a kislányom korát! 😡 Hiába mondta, hogy ő még nem szavazópolgár!
Mivel ő is fegyverrel (pattonos puska, nem lőfegyver)vett részt az Isaszegi Emlékcsatában elég erőt és bátorságot szerzett ahhoz, hogy ellenálljon a tiszások pszichológiai nyomásának és elég intelligens ahhoz, hogy ne küldje el őket azonnal melegebb éghajlatra!
Ilyen az amikor egy gyerekben is több tartás van mint a liberális baloldali aktivistákban! ☝️ A magyar jogban ezt nevezik fiatalkorú zaklatásának! ☝️

02/04/2026

Vizsgálat a fürdőnél?!🤪

A szaktudás maximális hiányának bizonyítéka❗

Három képviselő kivételével kérdéses az, hogy a testület tagjai közül kik tudják mely városi közintézmények fűtését látja el a geotermikus hálózat. 🤔
Rajtam kívül egy képviselőnek van épületgépész szakirányú végzettsége.
Mi tudjuk, hogy a fűtési rendszerek karbantartási és felújítási munkáit minden év október 31-ig el kell végezni.
Ha ez a munka nem készült volna el, akkor fűtés nélkül maradtak volna a helyi iskolák és óvodák, a szociális otthon és az önkormányzat épülete!
Az, hogy nem volt kontroll valótlan állítás! A munkálatok szakszerű és szabályos menetét felelős műszaki vezető és műszaki ellenőr biztosította, ez nem a megrendelő (polgármester, képviselő-testület) feladata!
Az Agárdi Gyógy- és Termálfürdő Zrt. számára, a geotermikus rendszerek felújítására biztosított forrás felhasználásáról a testületi ülésen Kovacsics Imre (volt vezérigazgató) személyesen szeretett volna beszámolni!
Eötvös Pál polgármester úr azonban többszöri képviselői kérésre sem adott neki szót! De még a szintén jelen lévő Bársony Péter (jelenlegi) vezérigazgató úrnak sem, aki elmondhatta volna a véleményét az előterjesztésről!😯
A testületi ülést megelőző pénzügyi bizottsági ülésen sem szólalhatott fel egyikük sem❗

A testület tagjai nem kapták meg Kovacsics Imre beszámolóját! A testületi ülésen a polgármester úr ugyan átadott egy kinyomtatott dokumentumot Dávid Zoltán képviselő úrnak, azonban az nem a szóban forgó felújítás költségeit tartalmazta!☝️

Az alábbi felsorolás egyetlen pontjáról sem lehet további információk nélkül nyugodt szívvel elmondani, hogy a felújítás költségeiként elszámolhatók vagy sem!!!☝️
📌 Geotermikus búvárszivattyú vásárlás 8 millió forint + ÁFA
📌 Fűtés szabályozó szelep és mozgató motor csere 417.633 forint + ÁFA
📌 G1 és G3 gépházak felújítása 70.3 millió forint + ÁFA
📌 Termálvezeték építés 35 millió forint + ÁFA

A személyeskedés elkerülése érdekében, nevek nélkül a testületi és bizottsági üléseken több alkalommal hangzott el a képviselők és ha jól emlékszem a polgármester részéről, hogy szakmailag nem értenek az előterjesztésekben foglaltakhoz!
Ez is egy ilyen előterjesztés volt!
Mindezt felvételek bizonyíthatják❗

A polgármester posztjából egyértelműen kiderül, hogy egy minden szakmai alapot nélkülöző döntést hozott 7 igen szavazattal a testület. Ezek után lesz majd a szakértői vizsgálat!😯
Nem pont fordítva kellett volna, szakértői vizsgálat alapján döntést hoznia a testületnek❓

Ad absurdum ha vizsgálat nem hoz terhelő eredményt a fürdő korábbi vezetésére, akkor ők joggal perelhetik rágalmazásért, becsületsértésért a határozatot megszavazó képviselőket? 🤔

Újabb átverés Gárdonyban a polgármester részéről ❓❗A 2026.03.31-ei  Rendkívül Testületi Ülés 🤔SOS felül kell vizsgálni a...
31/03/2026

Újabb átverés Gárdonyban a polgármester részéről ❓❗
A 2026.03.31-ei Rendkívül Testületi Ülés 🤔

SOS felül kell vizsgálni az Agárdi Termálfürdőnek 2024-ben megszavazott 132 milliós tulajdonosi támogatás felhasználását ☝️
A testület tagjai a döntéshez megkapták a 24 évi határozatot és egy előterjesztést amit műszaki szakértő nem vizsgált❗
A testület tagjainak részéről elhangzott, hogy nem értenek műszakilag az előterjesztésben foglaltakhoz. 🤔
Szót kértem, és elmondtam, hogy épületgépész mérnökként véleményem szerint sem műszakilag, sem pénzügyileg nem lehet az előterjesztésben döntést hozni ☝️
A nyílt ülésen jelen volt a korábbi vezérigazgató Kovacsics Imre, és a jelenlegi vezérigazgató Bársony Péter.
Két képviselő is kérte a meghallgatásukat, de a polgármester úr nem adta meg a szót nekik❗
A beruházás elszámolását 2025-ben megkapta a felügyelő bizottság akkori elnöke és a polgármester úr, de ezt a dokumentumot nem osztották meg a testület tagjaival!😯
A polgármester úr átadott egy nyomtatott anyagot Dávid Zoltán képviselő úr részére, hogy az a felhasznált költségek dokumentuma.☝️
A vicc az, hogy a hivatkozott anyag valójában nem is azt tartalmazta❗
Ezek után a testület 6 tagja, a polgármesterrel lojális képviselők, és a polgármester megszavazták azt a "jól előkészített" előterjesztést ami sem műszakilag, sem pénzügyileg nem támasztott alá semmi 🤪

A fotó az átadott anyag előlapja:

21/03/2026

A "független" képviselőjelelölt tiszás Bálint Zoltán László ma is egy TISZA pavilonnál kampányol.☝️
Hogyan mondhatja így függetlennek magát? 🤔

17/03/2026

Képviselői gondolatok:

Eltelt közel másfél év a jelenlegi polgármester és testület megválasztása óta.☝️
Milyen új és előremutató dolgok történnek a városban❓
Tulajdonképpen SEMMI nagyszabású terv nem született❗
Megkezdődtek illetve folytatódnak az előző ciklusban megkezdett tervek, munkák.
Az összes jelenlegi jelentős projekt előkészítése, tervezése, a hozzájuk szükséges források kigazdálkodása az előző ciklus polgármesterének, a testületnek és a Hivatal dolgozóinak munkáját dicsérik.☝️
Mi történik most❓
Látványos, de igazából nem jelentős munkák. Pl. a lakosság fizeti ki az új padok és a fecskefészkek kihelyezését.😯
Az Önkormányzat bevételi forrásai lecsökkentek, a kiadások egyre nőnek.☝️
Mivel egyenlíti ki ezt a polgármester❓
Önkormányzati ingatlanok eladásával❗ Marad vajon a ciklus végére bármilyen vagyona a városnak, vagy mindent felélünk? Mi lesz ezután? Gazdasági csődbe jut a város?🤔
A polgármesternek, város vezetésének azon kellene dolgoznia, hogy nőjenek a város bevételei, akár saját beruházásokkal!☝️
Ezzel szemben a polgármester "jól átgondolt" intézkedései tönkreteszik a helyi (adófizető) vállalkozókat. A KIK után a SINSAY szeretne üzletet nyitni a városban. Akkor a generációk óta itt élő és dolgozó ruházati és cipő üzletek (Delta, Kalmár) lehúzhatják a rolót? Így támogatjuk a helyi megbecsült és köztiszteletben álló vállalkozóinkat?😞
Természetesen nem a Homasita vagy az Unix jönne a városba, mert az tönkretenné a helyi autósboltot.😉
Bele sem szeretnék gondolni, hogy mely külföldi üzletláncok melyik helyi vállalkozásokat tennék tönkre. 😞
Azon lehetne gondolkodni, hogy olyan szolgáltatásokat hozzunk ide amik jelenleg nincsenek, de szükség lenne rájuk.
Felszámoljuk a nagyhírű Agárdi Popstrandot, és helyette a korábbi képviselői javaslatok ellenére sem építünk újat. Azonban a város megfinanszírozza a Surf Camping elektromos hálózatának bővítését, ami nem termel a városnak közvetlen bevételt.☝️
Lehet lobbizni a Velencei-tó vízpótlásáért (támadni a kormányt), miközben nem teszünk semmit a vízpótlásért városi szinten, és a vízminőség javítása érdekében. Közel 7 éve elkészült egy engedélyezési terv a csapadék, illetve felszíni vizek elvezetésére. De nem aktualizáljuk, hanem inkább milliókért újat készíttetünk. A pályázati ár közel 20%-áért egy tervkorszerűségi felülvizsgálat elegendő lenne. Ezzel a vízmegtartást és a tó vízpótlását lehetne biztosítani. Azt sem lenne rossz átgondolni, hogy az esőkertek létesítése, vagy a Velencei-tó vízszintje a fontosabb.🤔
Mindenki jól tudja, hogy mennyire elavult a közüzemi hálózat, aminek a fejlesztésére a polgármester választási programjában ígéretet tett. Ezzel szemben a lakosság számának növelése történik, a jelenlegi kapacitási igényt kielégíti képtelen közművek ellenére az építési telek eladásával.😡
Természetesen az önálló gondolat a legkevesebb. Mindig mindenben a lakosság javaslatát várják. Szerintem úgy működne jól ha a vezetői javaslatokat lakossági fórumon vitatnánk meg az emberekkel, figyelembe véve a lakossági igényeket. 🤔

Folyt.köv.

17/03/2026
☝️Miután talalkoztam a "független" képviselőjelölt úrral szombaton, felmerült bennem a kérdés:Miért hirdeti magát függel...
16/03/2026

☝️Miután talalkoztam a "független" képviselőjelölt úrral szombaton, felmerült bennem a kérdés:
Miért hirdeti magát függelennek az aki TISZA standnál kampányol?🤔

05/03/2026

A 2026.03.04-ei gárdonyi munkaértekezlet margójára:
- Igen! Egy intézményvezető önállóan hozhat munkáltatói döntéseket, de morálisan nem elfogadható ha ennek során a város köztiszteletben álló polgárait, akiket egy közösség szeret és megbecsül munkanélkülivé tesz. ☝️ Ráadásul felmondási idő nélkül. Az eddigi 4 órás munkaidőben foglalkoztatott dolgozók helyett 8 órában alkalmazott kollégákat hoz távolabbi településekről. (Ezzel az önkormányzati intézményben a kifizetendő bér a duplájára nő, de ehhez szerinte a testületnek semmi köze). Azzal az indokkal, hogy a régiek nem válllalták volna a napi 4 órás munkaidőnél többet. Eközben a régi kollaganő az új munkahalyén már 8 órában van alkalmazva 🤔 Mindennek tetejében megfenyeget két önkormányzati képviselőt, hogy a Facebookon leírt véleményüket két napon belül töröljék, különben beperli őket. 😯
- A másik cégvezetőt akit az beosztottja nyilvánosan lejárat és azt híreszteli, hogy alkalmatlan a beosztására (bár a szükséges iskolai végzettségel és szakmai tapasztalattal rendelkezik) meghurcolják a közösségi médiában. Ki az a vezető aki egy ilyen alkalmazottat megtartana, nem mondana fel neki? 🤔 Igaz ugyan, hogy a kollégának van szakmai tapasztalata és helyismerete, de megmérgezi a munkahelyi légkört. Ráadásul az illető szakmai végzettséggel nem rendelkezik, "csak" érettségivel. Ennek ellenére hatalmi és presztízs harcot indított nyilvánosan a főnöke ellen (talán azért mert ő is pályázott a vezetői posztra). Hozzáteszem, hogy nekem semmi személyes problémám nincs az elküldött dolzozóval.
- Igen. Valóban megkérdeztem a megbeszélés előtt az Agárdi Zöld Kft vezetőjét, hogy tudnánk-e fákat telepíteni az önkormányzati bölcsőde udvarára (nem óvoda!). Azonban ez nem azt jelenti, hogy szakember bevonása nélkül. Nem mellesleg nekem ilyen irányú szakmai végzettségem és tapasztalatom is van. Tisztában vagyok vele, hogy a bölcsőde udvarára nem telepíthetőek a gyerekekre veszélyes, mérgező, allerén, pollenadó (a méhek csípésének megelőzése miatt) növények! Erre egyébként a jelenlegi munkahelyemen külön előírás, utasítás is létezik!

A 12-én délben írt levelemre sajnos még nem érkezett válasz a Hivatalból...Mivel e-mailből lett másolva az olvasáshoz na...
14/01/2026

A 12-én délben írt levelemre sajnos még nem érkezett válasz a Hivatalból...
Mivel e-mailből lett másolva az olvasáshoz nagyítani kell.

Cím

Gárdony

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dézsi Zoltán hivatalos oldala új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Dézsi Zoltán hivatalos oldala számára:

Megosztás