Digitális Polgári Kör - Gödöllő

Digitális Polgári Kör - Gödöllő Harcosok Klubja next level Fidesz 26 � Harcoljunk a hazánkért

09/12/2025

TUZSON BENCENEK IGAZA VOLT!!!
Akkor nem volt kiskorú áldozat mikor a vizsgálat készült!!!
Most van, akkor nem volt..
Libsik ne sirjatok!! 😂

Kikerültek a TISZA ADÓ TERVEZET!! Az igazi!!
28/11/2025

Kikerültek a TISZA ADÓ TERVEZET!! Az igazi!!

28/11/2025

A TISZA (BRÜSSZEL) PÁRT KÖTELEZŐVÉ TENNÉ AZ ARAB SZÁMOKAT MAGYARORSZÁGON!!

Ezt nem hagyhatjuk!! Mi lesz a következő? Kötelező migráns házasság?

28/11/2025

A Tisza megadóztatná a sz*xet!! Derült ki a Tisza adó peogramjából!!

Ez igy van!!!! NE HAGYJUK
28/11/2025

Ez igy van!!!! NE HAGYJUK

😡 Ez elképesztő: az ingyenes gyermekorvosi ellátást is megszüntetné a Tisza❗
Meghökkentő részletek Magyar Péter adócsomagjában: nemcsak a családi adókedvezmények és a gyed szűnik meg, de felmerült az ingyenes gyermekorvosi ellátás eltörlése is. 👶🩺 Ez gyökeresen átalakítaná azt, amit eddig alapvető jogként kezeltünk. Nem engedhetjük, hogy a gyermekeink egészsége legyen az ár! 💔

Csenge amazonunk miutan felkerdezett es felmosta veled a padlot ment a cigizes 😂 REMEG A LEC POLSKA?
01/08/2025

Csenge amazonunk miutan felkerdezett es felmosta veled a padlot ment a cigizes 😂 REMEG A LEC POLSKA?

01/08/2025

Mit akarnak meg a fiatalok? Jo fizetest? Mindent megkapnak amit akarnak. Kadar korszakban kellett volna elniuk… 😡😡
Hajra Fidesz-KDMP 🧡🇹🇯

Koszonnyuk ISTVAN 🧡 Nem kell ide jo fizetes az EU dolgozoknak… 😡 Eleg ha irsz roluk Harcos tarsam 🧡🇹🇯
01/08/2025

Koszonnyuk ISTVAN 🧡 Nem kell ide jo fizetes az EU dolgozoknak… 😡 Eleg ha irsz roluk Harcos tarsam 🧡🇹🇯

5 óra a győri sűrgősségin!
A fiam múlt hét óta küzd egy vírussal, tegnap már nagyon rosszul volt, egy napja nem maradt meg benne semmi, hidegrázás, láz, köhögési roham, nagy fájdalmak. Be vittem a sűrgősségire.
Őszinte leszek, mivel rosszul volt a gyerek kicsit türelmetlen voltam, de mint megtudtam. 2 embert újra kellett éleszteni, egy betegen nem tudtak segíteni, jött egy keringési zavaros beteggel mentőhelikopter és érkezett egy gyermek is mentőorvossal súlyos állapotban. Mindezen felül 12 beteg várt belgyógyászra, tehát nagy üzem volt. Fél 6-kor szólítottak, akkor már hordágyra fektették a fiam. Kapott fájdalom csillapító infúziót, labor, röntgen, ultrahang. Közben a folyadék veszteség miatt egy normál infúziót. Szerencsére csak a vírus hatása okozta a tüneteket, így jobban is lett az infúziótól. Fél kilencre végeztünk és jöhettünk haza.
Elkaptam egy jelenetet, pont amikor riasztották az osztályt, jön a helikopter.
Egy határozott, szigorú főorvosnő volt a team vezetője. Fél szavakból mindenki tudta mit kell tenni, közben a medikus és két ápoló másik 3 beteg miatt kért utasítást. Villámgyors döntéseket hozott! Tisztára mint a vészhelyzet, nem lazsált senki és mindenki bámulatos profizmussal t***e a dolgát. Ezek az emberek kizárólag tiszteletet érdemelnek. Mindenkivel ekkora nyomás mellett tisztelettel, kedvesen bántak. Néztem közbe a traumát is, ugyanez, ott is nagyüzem.
Még egy TEK-es is érkezett akinek vélhetően gyakorlatozás közben sérült meg a bokája.
Kellett várni? Igen, de közben visszahoztak valakit a halál karmaiból
Tehát elhisztizhetünk, amikor várni kell, de ha nekünk várni kell, akkor annak oka van!
Közben viszont mindenkire figyeltek és egyformán kedvesek voltak mindenkivel.
Köszönjük szépen az áldozatos munkájukat! 👏👏👏

MAGYARORSZAG SZEPE 🧡🇹🇯 LEG GYONYORUBB NO AZ ORSZAGBAN 🧡🇹🇯
31/07/2025

MAGYARORSZAG SZEPE 🧡🇹🇯 LEG GYONYORUBB NO AZ ORSZAGBAN 🧡🇹🇯

Holnap 1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ - Kormányinfó 🇭🇺

Cím

Godollo
2100

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Digitális Polgári Kör - Gödöllő új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás