01/04/2026
Lépésről lépésre, tégláról téglára!❤️🤍💚
Ma egy igazán mozgalmas és inspiráló napot zártunk, tele találkozásokkal, beszélgetésekkel és megerősítésekkel.
A reggelt Öcsödön kezdtük, ahol Magyar Péter látogatott el hozzánk. Jó volt személyesen is megtapasztalni azt az energiát és elszántságot, ami egyre több emberben megfogalmazódik, változást akarunk, és készek is vagyunk tenni érte. A beszélgetések során sok fontos téma szóba került, és egyértelművé vált, hogy az emberek figyelnek, kérdeznek és ami a legfontosabb, egyre többen érzik úgy, hogy most valóban számít a hangjuk.
A délután sem telt lassabban, először Kengyelen, majd Tiszatenyőn tartottunk egy-egy fórumot. Mindkét helyszínen szép számmal jelentek meg a helyiek, ami külön öröm és egyben felelősség is számunkra. Jó volt látni az érdeklődést, a nyitottságot, és azt, hogy mennyien szeretnének aktívan részt venni a közös jövő alakításában. Rengeteg kérdés érkezett, sok véleményt hallottunk, és ezek a találkozások mindig megerősítenek bennünket abban, hogy jó úton járunk.
A mai nap is pörgős volt, és ez a tempó nem lassul, sőt. Ahogy közeledik a választás napja, úgy kapcsolunk egyre magasabb fokozatba. Minden nap számít, minden beszélgetés számít, minden egyes ember számít.
És ami külön biztató, a legfrissebb, ma reggeli mérések is azt mutatják, hogy egyre erősebbek vagyunk. A TISZA árad és ezt már nem lehet megállítani. Egy közösség épül, egy akarat formálódik, és ez napról napra egyre láthatóbb.
De a legfontosabb még előttünk van. Április 12-én minden kiderül. Addig viszont nincs megállás, megyünk tovább, visszük az üzenetet, találkozunk, beszélgetünk, és dolgozunk azért, amiben hiszünk.
Hajrá, Jász 04! Előre, együtt!