02/04/2025
Komlón dől a LÉ!!! De vajon a kórház fel ujítására,és kivitelezésére,meg becsülésére,miért nem telik??? se ügyelet,sem sebészet! A Pécsi kórház lassan nem fogad senkit,a túlterhelés miatt !!!
EZ KELL NEKÜNK? HOGY GYERMEKEINK A MENTŐBE SZÜLESSENEK MEG PÉCS FELÉ VEZETŐ UTAKON?? VAGY CSALÁDTAGOD VESZÍTSÜNK EL MERT KOMLÓN NEM FOGAD A KORHÁZ,CSAK EGY NEGATÍV VÁLASZ??
TISZTELT POLGÁRMESTER!
Ami nem megy,engedje át másnak,annak biztos nem lessz nagy akadály,fel újítani gépesíteni azt a dolgot,ami életeket ment,és magának bele tört a foga!
Magának dől a lé,hisz mutatja az öltönye is árban,és mintázatban is
Adja át másnak a helyet,ha ennyire dől a lé,biztos megél akkor anélkül is hogy,el vegye a komlói emberek biztonságát,orvoslását,ez által a munka helyüket is meg szüntetné!
A rohadt szökőkút helyett inkább foglalkozzon a járdákkal,mivel az egész városban,utcákban romhalmaz a gyalogosnak szánt forgalmi járda! foglalkozzon inkább azzal hogy mit tart meg,mielött el venne!