11/04/2026
❤️🤍💚
Bármi is lesz a holnapi választás végeredménye, köszönjük a TISZA pártnak, hogy az elmúlt két évben egy jobb országért dolgoztak.
❤️🤍💚
✅Annak a megszámlálhatatlanul sok aktivistának, akik éjjel nappal a kampányban dolgoztak, hogy egy jobb ország legyen a hazánk.
✅Azoknak a háttérmunkásoknak, akik az aktivistáknak adták a feladatokat, akik képeket szerkesztettek, nyomtattak stb…
✅Azoknak a szavazatszámlálóknak, akik holnap a demokrácia alapját mennek megvédeni.
✅Azoknak a fürkészeknek, akik holnap a utcán lesznek és a csalásokat próbálják megakadályozni.
✅Pálinkás Szilveszternek és Szabó Bencének és Gundalfnak, akik az egész életük munkáját feláldozták a hazáért. Milliók szemében vagytok hősök!
✅Azoknak a pártoknak és képviselőknek, akik a haza érdekében félre álltak és ezzel feláldozva a saját megélhetésüket és idáigi karrierjüket (remélem páran még vissza tudnak térni). Itt külön kiemelném a Momentumot, akik időben és elsőként látták be, hogy a hazát ezzel szolgálhatják a legjobban. Az ő aktivitásukat viszont ennek ellenére is hasznosan alkalmazták a kampányban.
És Péter Magyar ha ezt olvasod: Neked köszönhető, hogy a legtöbbünk visszakapta a magyarságba vetett hitét, amit rég eltemettünk. Az a fáradhatatlan kampányolás és energia, amit ebbe a kampányba tettél. Bármi is lesz, bevésted magad a Magyar történelembe. Nem lehet szavakba önteni azt a hálát, amit jelenleg nagyon sokan érzünk. Hétfőn egy új országra tudunk ébredni, ahol kimondhatjuk, hogy TE vagy a Miniszterelnök.
Bármi is lesz, nagyon büszkék vagyunk, hogy ez az ország most megmutatta a szebbik arcát. Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség, viszont most először éreztük, hogy a nap igen is jön fel.
Holnap váltsuk le ezt a rendszert közösen, hogy legyen Magyarország újra egy büszke, fejlődő és egységes társadalom!
🇭🇺❤️🤍💚🇭🇺
Nem haldoklunk, mi így élünk