15/04/2026
Tegnapi nap gondolkodtam beszélgettem emberekkel.
Nap végén átgondolva és összegezve a gondolatokat bevillant valami.
Mi van, ha Viktorunk bukni szeretett volna?
Ha a mai gondokat bajokat elviteti egy általa kitalált emberrel petigyerekkel és ő a soron következő európi parlamenti választásra koncentrálva elzavarja a jelenlegi EU urait.
Ez valójában tetszene Trump-nak, Putyin-nak, az izraeli és a kínai elnöknek is. No meg persze az európai patrióta erőknek is, kik szemében mostmár nem csak hős, de mártír is lett!
Csak nekem furcsa a reakciójuk mindazoknak kik Orbán közeli támogatói és harcos társai voltak?
Ursula szerintem meg vannak számlálva napjaid🤔