18/08/2021
Mi a Nyugdíjasok Pártja 50+ kezet nyújtottuk minden ellenzéki pártnak, de csúfosan becsaptak bennünket, és az egész nyugdíjas társadalmat! NE HIGYETEK, A MÉZES-MÁZAS ÍGÉRTEKNEK! Báránybőrbe bújt farkosok vannak körülöttünk.
Előválasztási anomália¬¬ a Baranya megyei 2. OEVK-ban!
A Nyugdíjasok Pártja 50+ meglepetéssel tapasztalta, hogy az előválasztási jelöltállítás folyamatában a civil jelöltek pártlistára történő befogadása nem zökkenőmentes. Az NyP 50+ sem az LMP, sem a Párbeszéd képviselőitől nem kapott választ a megkeresésre: Simon Gábor, a Baranya megyei 2. OEVK-ban indulna az előválasztáson, de jelen pillanatban nincs meg a befogadó nyilatkozat, amely szükséges az induláshoz.
A tétlenség érthetetlen.
Hogyan lehetséges, hogy a jelölt, Simon Gábor, aki egyébként minden formális feltételnek megfelel ahhoz, hogy indulhasson, párt-befogadó nyilatkozat hiányában nem méretheti meg magát¬?
Simon Gábor a Nyugdíjasok Pártja 50+ pártigazgatója, a Mindenki Magyarországa Mozgalom Baranya megyei koordinátora, a helyi Kossuth Kör elnöke, kérte az LMP és a Párbeszéd képviselőit is a befogadó nyilatkozat kiadására., ezekre kérésekre még válasz sem érkezett! Politikai nézetkülönbség nem merülhet fel, a Nyugdíjasok Pártja 50+ és az MMM egyaránt a demokratikus ellenzék részének tekinti magát, elkötelezett a nyugdíjasok érdekei politikai képviselete mellett.
Elfogadhatatlan lenne, ha Simon Gábor nem indulhatna az előválasztáson csak azért, mert indulása komoly veszélyt jelent a hagyományos baloldali pártok képviselőinek.
Hiszünk abban, hogy az előválasztás éppen erről szól: győzzön a legjobb jelölt, ne füstös pártirodákban dőljön el, ki indulhat és ki nem. A DEMOKRÁCIA MEGCSÚFOLÁSA!