Digitális Polgári Kör - Tordas

Digitális Polgári Kör - Tordas Hozzájárulás a 2026-os választás elvesztéséhez.

12/04/2026

Áradjon a tisza!

08/04/2026

A Fidesz „a biztos választás”? ⁉️

1. „Az elmúlt 35 évben egyszer fordult elő, hogy a magyar gazdaság 3 éven keresztül nem volt képes évi 1% növekedésre sem: 2023-tól mostanáig.”
2. „Több mint 800 ezer magyar kap a létminimumnál kevesebb nyugdíjat.”
3. „Az élelmiszerek Törökországot leszámítva Magyarországon drágultak a legnagyobbat 2019 óta.”
4. „A magyar állam többet költ államadósságra, mint egészségügyre, és az EU-ban GDP-arányosan a legtöbb pénzt költi a hitelek törlesztésére.”
5. „Naponta 15 milliárd Ft hiányt termelt a magyar költségvetés 2025-ben.”
6. „A régiónkban Magyarországon van a legtöbb adónem.”
7. „A magyar nők várható élettartama a második legalacsonyabb, a magyar férfiaké az ötödik legalacsonyabb az EU-ban.”
8. „A 27 tagú EU-ban Magyarország a 25. helyen van a versenyképességi rangsorban.”
9. „Az elmúlt 24 év második legmagasabb hiányát hozta össze a magyar költségvetés februárban.”
10. „2019 vége óta 50%-os volt a pénzromlás Magyarországon.”
11. „1949 óta egyszer sem született olyan kevés gyerek Magyarországon, mint 2025-ben.”
12. „Magyarországon az egészségügyi kiadások egy főre jutó értéke 1314 euró, ami csak a bolgár és a román számot előzi meg, és csak 34%-át teszi ki az európai átlagnak.”
13. „Az elmúlt 14 évben Magyarországon 230 százalékkal lettek drágábbak a lakások, ennyire csak egy másik EU-s országban emelkedtek az árak, de ennél durvábban sehol. Magyarországon épül a legkevesebb lakás az EU-ban.”
14. „Minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta egy friss felmérés szerint.”
15. „2025-ben egy négytagú magyar család 1 millió 250 ezer Ft-ot (havonta 104 ezer Ft-ot) fizetett be az államnak élelmiszer-vásárláson (a különféle adókon) keresztül (2018-ban ez 450 ezer Ft volt). Az így beszedett adók idén megközelítik a 3000 milliárd Ft-ot.”
16. „119 milliárd forintot költött el a Fidesz-kormány az úgynevezett nemzeti konzultációkra.”
17. „1 millió magyarnak nincs saját háziorvosa.” (Magyar Orvosi Kamara)
18. „Az Orbán-kormány megvétózta az óriás multicégek minimumadójának megemelését, közben többszörös adóra kényszeríti a magyar kisadózókat.”
19. „Magyarország nagyon keveset, a GDP 4,7 százalékát költi oktatásra (KSH).”
20. „Magyarországon a leggazdagabb felső tizednél koncentrálódik a teljes lakossági vagyon 72 százaléka.”
21. „Drasztikusan romlott a magyar költségvetés átláthatósága: az elérhető maximális 100 pontból 22-t ért el a magyar költségvetési rendszer. Ezzel a vizsgált 125 ország rangsorában a 100. helyre csúszott le Magyarország.”
22. „50-szer többet költ a cseh kormány vasúti beruházásokra, mint a magyar (1000 milliárd vs. 20 milliárd).”
23. Magyarország hitelminősítési besorolása a 3. legrosszabb az EU-ban. Csak Görögországé és Romániáé.
24. „Évente 17 ezer magyar hal meg kezelhető betegségben.”
25. „Magyarország az EU egyik legszegényebb országa.”

By Horváth Gábor.

26/11/2025

A Magyar Nemzetnek és a Ripostnak is az alábbiakat kell közzétennie:

“Valótlanul híreszteltük, hogy a 2025. július 17. dátummal ellátott „Feljegyzés A TISZA PÁRT Vezetése részére” elnevezésű dokumentum a Tisza Párt gazdasági kabinetje által készített belső feljegyzés, mely a pártvezetés számára készült.”

A Mészáros Lőrinc (azaz Orbán Viktor) tulajdonában álló Index nevű hazug propagandalap és a többi propaganda médiatermék tegnap és ma is folytatja a nyári hazudozást. Most is el fogja veszíteni az összes pert a propagandamédia.

Hazudnak reggel, délben és este. Hazudnak minden hullámhosszon.

A TISZA mindenki ellen pert indít, aki az Orbánék által kreált hazugságokat terjeszti.

08/11/2025

Mi is történt Washingtonban?

Kiutazott 150 ember, - úgy 350 millióért - hogy a lehető legmélyebben ki…szolgálja a “szőke Torgyánt".

Mit kaptunk érte?

Vásárolhattunk rengeteg mindent. Dollár 100 milliókat hagytunk ott, meg a büszkeségünket, hogy ne mondjam a szuverenitásunkat.

Cserébe viszont megtarthatjuk - egy darabig - a 340 dolláron lekötött ruszki gázunkat, amit most 290 dollárért vehetnénk a holland árutőzsdén. S ne feledjük, hogy az amerikai pénzügyminiszter hangsúlyozta, hogy részletes terveket akar látni arról, hogy miként válunk le le az orosz energiáról legkésőbb 2027-ig.

Újra egy világraszóló üzlet!

Aláirt ez a remek üzletember még egy szándeknyilatkozatot 20 milliárd dollárra a törpereaktorokért.

A paksi beszerzésekhez pedig az oroszoknak is lesz még néhány szavuk, hiszen nekik aláírt szerződéseik vannak PAKS 2-re, amelyekért már fizettünk is - nem keveset. Hogy lesz kötbér és mekkora a továbbiakért, - amiket most az amerikaiktól vásárolunk meg - azt megint csak a következő kormány tudja majd meg.

Csak a kormányváltás után tudhatjuk meg, hogy mekkora vállalásokat tett hadi felszerelésekért - a béke politika nevében.

Tehát végül is mi történt?

Orbán konkrétan 466 milliárddal - és ismeretlen nagyságú jövőbeni vállalással - kente meg Trumpot, s ezért kapott egy kis haladékot a választásokig.

Amúgy kapott egy vacsorát meg néhány szelfit, de ezeket pár ezer dollárért bárki megkaphatja… Lám ezt még Fenyő János is meg tudta fizetni.

04/11/2025

Az Orbán-kormány most a TISZA Pártot támadja adatvédelemmel, miközben az elmúlt 15 évben sorra bukták el a saját rendszereiket:
🇷🇺 Külügy (2021–2022) – orosz hackerek feltörték a minisztérium rendszerét, miniszteri e-mailekhez és belső dokumentumokhoz is hozzáfértek.
🏫 KRÉTA (2022) – több tízezer diák, szülő és tanár adatai szivárogtak ki. A NAIH 110 milliós bírságot szabott ki, 2024-ben pedig lopott jelszavak jelentek meg a dark weben.
🏥 EESZT (2017–2021) – több mint 1 millió ember egészségügyi adatait másolták le engedély nélkül kutatási célokra.
💉 Oltási időpontfoglaló (2021) – túlterheléses támadás bénította le az országos rendszert.
🕵️‍♂️ Nemzeti Konzultáció (2017) – az oldal orosz Yandex-kódot futtatott, jogtalan adatgyűjtéssel.
👉 15 éve nem tudják megvédeni a magyarok adatait

28/10/2025

Az hogy Nagy Feró 30x évesen egy 16 éves lányt zaklatott nem pedofília. Köszönjük Emese!

Cím

Tordas

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Digitális Polgári Kör - Tordas új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás