11/04/2026
Kedveseim!
Utolsó előtti poszt következik.
254 nap telt el a megalakulásunk óta, mikor Orbán Viktor digitális forradalmat indított. Célunk az volt, hogy megvédjük Magyarországot.
Sok mindenen mentünk keresztül együtt, és egy erős, 5000 fős táborrá váltunk.
Holnap két választási lehetőségünk van. Vagy választjuk a folyamatos félelemben tartást, vagy kimondjuk, hogy nem félünk!
Mi, Katival büszkén jelentjük ki, hogy már nem félünk!
Mindannyiótokat szeretünk ma, holnap és holnapután is.
Kérlek benneteket, hogy menjetek el szavazni, legyen itt Üllőn 80%-os részvétel. ♥️