29/12/2025
🖤 Mēs skumstam.
Ziemassvētkos mūžībā devās Edgars Zelderis (14.07.1983.–24.12.2025.) — cilvēks ar spēcīgu taisnīguma izjūtu, mērķtiecību un dziļu atbildības sajūtu pret sabiedrību un valsti.
Edgars bija advokāts, bijušais Talsu novada domes priekšsēdētājs un 14. Saeimas deputāts, bet pāri amatiem viņš bija domājošs, idejām bagāts un līdzcilvēkiem patiesi ieinteresēts cilvēks. Viņa dzīves ceļš bija cieši saistīts ar Talsu novadu un vēlmi padarīt šo vietu labāku, godīgāku un cilvēkiem draudzīgāku.
Aizraušanās ar velosportu un ceļojumiem pārauga redzējumā par aktīvu, mūsdienīgu un videi draudzīgu vidi Talsos. Redzot, ka idejas paliek bez ievērības, Edgars izvēlējās nepalikt malā — viņš iesaistījās politikā, atliekot personīgos profesionālos mērķus. Tā tapa partija “Mēs – Talsiem un novadam”, kuras idejiskais pamats ir godīga, taisnīga un iedzīvotājiem tuvāka politika.
Edgars bija līderis, kuram cilvēki ticēja. Viņa darbs Talsu novada domē un vēlāk Saeimā bija balstīts pārliecībā, ka pārmaiņas sākas ar atbildību, sarunu un drosmi rīkoties. Viņš domāja plaši, bet vienmēr ar skatu uz cilvēku.
Daudzi viņu atcerēsies arī kā erudītu, inteliģentu sarunu biedru — cilvēku, kurš interesējās par literatūru, vēsturi, politiku, ceļoja, klausījās un iedrošināja, bija gatavs palīdzēt un dalīties savā pieredzē, īpaši ar jauniešiem.
Edgara aiziešana ir smags zaudējums viņa ģimenei, draugiem, kolēģiem un visiem, kuri gāja kopā ar viņu, ticot labākai un taisnīgākai sabiedrībai. Mēs skumstam kopā ar tuviniekiem un pateicamies par viņa dzīves darbu.
Lai Edgara piemiņa paliek dzīva mūsu domās un sirdīs. 🕯️
📍 Atvadīšanās no Edgara notiks 2026. gada 3. janvārī plkst. 14.00 Meža kapličā.