27/10/2016
UWAGA! UWAGA! Wielka mobilizacja mieszkańców os. Beskidzkiego!!! Kto chciałby pomóc dzieciakom i seniorom uzyskać piękną salę komputerową w szkole na ul. Sterniczej!!! Oprócz wspaniałej salki, komputerków, zajęcia dla dzieciaków i seniorów!!! Udostępniajcie i głosujcie ten projekt! On jest dla Was, waszysch dzieci i dziadków!!!
Więcej na: https://obywatelskibb.pl/…/multimedialne_centrum_edukacyjne…
Multimedialne Centrum Edukacyjne dla osiedla Beskidzkiego to projekt, który docelowo ma podnieść możliwości edukacyjne osiedla w zakresie informatyki. Projekt obejmować będzie stworzenie nowoczesnej klasopracowni informatycznej na terenie Szkoły Podstawowej Nr 36, wyposażonej w nowy sprzęt komputero...