11/05/2026
Znakomici goście w Nadleśnictwie Cisna!
Choć 34 finał WOŚP już dawno za nami, to właśnie w ostatni piątek mogliśmy na swoim terenie gościć Ministra Sprawiedliwości Waldemara Żurka, który wystawił na finałową aukcję wspólne sadzenie lasu zakończone "żurkiem z Żurkiem".
Zwycięzcy licytacji, pod czujnym okiem leśników oraz Pana Ministra, który też ma wykształcenie leśne, bo jest absolwentem Technikum Leśnego w Brynku posadzili kilkadziesiąt jodeł w ramach przebudowy składu gatunkowego fragmentu lasu. Po naprawdę solidnej dawce pracy w trudnym, górskim terenie żurek i kiełbaska z ogniska smakowały wybornie. Cała akcja odbyła się w wesołej atmosferze, i pokazała że wszyscy możemy się jednoczyć i świetnie bawić zarówno przy pomocy najmniejszym, jak i przy pracy na rzecz przyrody.
Naszym gościom, którzy wygrali aukcję dziękujemy za szczodrość oraz za zaangażowanie podczas pracy w lesie, a Panu Ministrowi gratulujemy pomysłu i dziękujemy za naprawdę fajną akcję.
Darz Bór!