Jesteśmy Blisko - KWW Edyty Zbieć

Jesteśmy Blisko - KWW Edyty Zbieć Oficjalny profil KWW Edyty Zbieć - "Jesteśmy Blisko" ❤️

Kobyłka się zmieniła 🙂
19/04/2024

Kobyłka się zmieniła 🙂

Pozyskaliśmy w tej kadencji
✅ 76 mln złotych środków zewnętrznych.
✅ zrealizowaliśmy 22 kilometry utwardzonych dróg w Kobyłce :

✅Sikorskiego
✅Kordeckiego
✅Kosynierów
✅Graniczna
✅Marmo
✅Ejtnera
✅Słoneczna - Ustronie
✅Jałowcowa
✅Reymonta
✅Bohaterów Ossowa
✅Orzeszkowej
✅Krasickiego
✅Borysów
✅Ossowska
✅Orszagha
✅Zaciszna
✅Modrzewskiego
✅Rataja
✅Witosa
✅Poprzeczna
✅Solskiego
✅Sienkiewicza
✅Topolowa
✅Duńska
✅Dębowa
✅Bukowa
✅Norwida
✅Warszawska
✅Leśna
✅Pana Tadeusza

Ulice które są i będą realizowane niebawem:
✅Pionierska
✅Dojazdowa

Zrealizowaliśmy lub realizujemy projekty na kolejne ulice:
✅Natolińską
✅Majdańską
✅Zaciszną
✅Wesołą
✅Broniewskiego
✅Nowoprojektowaną
✅Kwiatową

Budujemy (kubaturowe inwestycje):
✅Szkołę nr 4
✅Dom komunalny
✅Park 15 sierpnia
✅Plac zabaw przy ul. Nadarzyn
✅Stacja Uzdatniania Wody

Zbudowaliśmy lub wyremontowaliśmy:
✅ Halę balonową na OSiR Wicher
✅ boisko piłkarskie na OSiR Wicher
✅ boiska przy szkołach nr 3 i 2
✅ będziemy budować boisko przy szkole nr 1
✅ zrewitalizowaliśmy stare baseny przy Warszawskiej

Oprócz tego ruszyły:
✅przejazdy bezkolizyjne PKP
✅łącznik do S8.
✅Wymieniliśmy oświetlenie uliczne w całym mieście na ledowe energooszczędne.

Realizujemy kanalizację w ulicach:
✅Rosłana
✅Radzymińskiej
✅Białobrzeskiej
✅Wygonowej
✅Kontuszowej
✅Kraszewskiej
✅Turka
✅Weissa
✅Powstańców
✅Wrzosowa
✅Poziomkowa
✅Zycha
✅Kresowa
✅Gościnna
✅Kombatantów

Parkuj i jedź
✅Zbudowaliśmy parkingi przy stacjach kolejowych.

Ponadto:
✅otworzyliśmy nową siedzibę Biblioteki Publicznej
✅Otworzyliśmy filię szkoły nr 1
✅wynajmujemy lokal dla Stowarzyszenia Qźnia
✅udostępniliśmy lokal po starej bibliotece Spółdzielni Socjalnej Podkowa i Stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Kobyłki.
✅ udostępniliśmy lokal przy ul. Rataja Kobyłkowskiemu Kołu Wędkarskiemu.

Remontujemy nasz zabytek
✅Palacyk na Źródniku

Wprowadziliśmy Kartę Mieszkańca Kobylki, a co za tym idzie:
✅ wprowadziliśmy najwyższe dofinansowanie do Biletu Metropolitalnego.
✅ darmową komunikację miejską
✅ zniżki na baseny
✅ zniżki w wybranych sklepach
✅Wprowadziliśmy Budżet Obywatelski

Mamy
✅Bibliotekę Publiczną - zmiana lokalizacji
✅Zakład Opieki Zdrowotnej przeszedł metamorfozę
✅Wyremontowany został Miejski Ośrodek Kultury

Pozyskaliśmy w tej kadencji
✅ 76 mln złotych środków zewnętrznych.

To nie wszystko, bo do tego dochodzą remonty w szkołach i przedszkolach, doposażania placów zabaw, dostawianie koszy i ławek czy doświetlenie przejść dla pieszych. W Kobyłce przestały wylewać i śmierdzieć przepompownie.
Jeszcze raz dziękuję że 5,5 roku temu zaufaliście akurat mi. Dziękuję 🌹❤️

To była ostatnia niedziela wyborczych spotkań przed 21 kwietnia czyli II turą wyborów na Burmistrza Kobyłki.Dziękujemy w...
15/04/2024

To była ostatnia niedziela wyborczych spotkań przed 21 kwietnia czyli II turą wyborów na Burmistrza Kobyłki.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licznych rozmowach z Edyta Zbieć Dobry Burmistrz oraz z nowo wybranymi przedstawicielami do Rady Miasta Kobyłki z ramienia Jesteśmy Blisko - KWW Edyty Zbieć.
Przed nami jeszcze intensywne codzienne spotkania z Wami na które serdecznie zapraszamy.

Serdecznie dziękuję za 288 głosów.
10/04/2024

Serdecznie dziękuję za 288 głosów.

Szanowni Mieszkańcy Kobyłki,Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za ogromne wsparcie i zaufanie, które okazali...
08/04/2024

Szanowni Mieszkańcy Kobyłki,

Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za ogromne wsparcie i zaufanie, które okazaliście mi w wyborach samorządowych. Otrzymane 48 głosów stanowi dla mnie niezwykle cenny kredyt zaufania, za który jestem ogromnie wdzięczny.

Mimo, że nie dostałem się do Rady Miasta, to Wasze wsparcie jest dla mnie niesamowitym motywatorem do dalszego angażowania się w rozwój naszej pięknej miejscowości. Jestem pełen determinacji i gotów wspierać moich kolegów, którzy dostali się do Rady Miasta, oraz działać na rzecz dobra naszego miasta.

Razem możemy osiągnąć wiele i stworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Razem możemy kontynuować budowę Kobyłki jako miejsca, w którym warto mieszkać i rozwijać się.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Wasze wsparcie i ufność. Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej społeczności i czuję się zobowiązany do pracy na jej rzecz.

Z wyrazami szacunku,
Szymon Ziemski

Na dobry początek tygodnia "widoczek".

Dziękujemy Wam za te kilka tygodni wsparcia, spotkań, rozmów i uśmiechów. Czas na zasłużony dla nas wszystkich odpoczyne...
05/04/2024

Dziękujemy Wam za te kilka tygodni wsparcia, spotkań, rozmów i uśmiechów. Czas na zasłużony dla nas wszystkich odpoczynek od kampanii. ❤️

Do zobaczenia przy urnach już w najbliższą niedzielę! ❤️

Pamiętajcie, że ciągle możecie nam zadać pytania: https://zapytaj-radnego.pl

Jeśli nie wiecie z którego jesteście okręgu, zajrzyjcie na naszą stronę: https://okregi.pl

Poniżej, jeszcze raz, tym razem po raz ostatni, prezentujemy Wam listę naszych kandydatów.

OKRĘG 1
1️⃣ Rafał Mianowicz
2️⃣ Artur Lewandowski
3️⃣ Edyta Winnicka
4️⃣ Joanna Smolewska
5️⃣ Jowita Iwańska

OKRĘG 2
1️⃣ Barbara Filipczak
2️⃣ Arkadiusz Grabowski
3️⃣ Janusz Ostrowski
4️⃣ Krzysztof Fic
5️⃣ Sylwia Kajdas
6️⃣ Zofia Wiktoria Szostek
7️⃣ Maciej Szewczyk

OKRĘG 3
1️⃣ Edyta Zbieć
2️⃣ Mateusz Mosur
3️⃣ Marcin Zdunek
4️⃣ Monika Walczak
5️⃣ Przemysław Drężek

OKRĘG 4
1️⃣ Zbigniew Turek
2️⃣ Arkadiusz Misuro
3️⃣ Łukasz Szafraniec
4️⃣ Agnieszka Szybiak
5️⃣ Ewa Chojnowska
6️⃣ Agnieszka Juckevič
7️⃣ Szymon Ziemski

05/04/2024

❤️ Sylwia KAJDAS - OKRĘG 2, MIEJSCE 5 ❤️

Mieszkam w Kobyłce od czterech lat, pokochałam ją za zalety i pomimo wad. Chcę tu zostać na stałe wpływając na jej rozwój, a poznając dzięki moim pasjom: bieganiu i spacerowaniu z psami. Przemierzając ulice i lasy, widzę udogodnienia i wiele potrzeb.

Będąc członkiem Zabieganego Wołomina zyskałam wielu znajomych z okolicy co zintegrowało mnie ze społecznością. Jestem kontaktowa, aktywna, biegam ultramaratony które kształtują charakter i pozwalają mi cieszyć się zdrowiem i energią do działania. Jako radna, chciałabym zapewnić dostęp do rekreacji dla wszystkich grup wiekowych, promując ideę ruchu po zdrowie.

Dbam o środowisko i zwierzęta, chcę zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom w interakcji z naturą w humanitarny sposób. Pragnę, aby Kobyłka była przyjazna wszystkim mieszkańcom, bez dyskryminacji różnych środowisk.

Jestem mężatką z dwójką dorosłych dzieci. Pracuję w Kancelarii Brokerskiej, ale jako Inż. Tech. Żywności i Żywienia Człowieka służę radą jak zdrowo żyć. Byłam już zaangażowaną radną dwóch kadencji Młodzieżowej Rady Miasta.

05/04/2024

✅ Rafał MIANOWICZ - OKRĘG 1, MIEJSCE 1 ✅

Jestem mieszkańcem Zalaska od pierwszych dni swojego życia.

Za dnia pracuję przy tworzeniu oprogramowania z sektorów: medycznego, bankowego, turystycznego, publicznego. Wieczorami zamieniam się w perkusistę kobyłkowskiego zespołu Moron.

Hobbystycznie prowadzę blogi poświęcone technologicznym przemyśleniom, poradom i wszystkim co w świecie cyfrowym usprawnia nam życie.

W ludziach najbardziej cenię odwagę cywilną, empatię i codzienny uśmiech, który - jak głęboko wierzę - potrafi zmienić nasz codzienny świat na lepsze. Dodając do tego rozmowy i konsultacje z mieszkańcami swojego okręgu, które zamierzam regularnie przeprowadzać, jestem przekonany, że będę właściwym reprezentantem Okręgu numer 1 w Radzie Miasta i łącznikiem między mieszkańcami a Burmistrzem.

05/04/2024

🫶 Szymon ZIEMSKI - OKRĘG 4, MIEJSCE 7 🫶

Kandyduję na radnego w okręgu nr 4 w Kobyłce. Choć pochodzę z Konstancina-Jeziorny, Kobyłka stała się miastem rodzinnym dla moich synów. Tutaj chcę budować ich przyszłość i dlatego angażuję się w lokalną społeczność.
Jako nowy mieszkaniec mam świeże spojrzenie na Kobyłkę i Radę Miejską.

W codziennej pracy z różnymi gminami widzę, jak ważne jest budowanie zgody i partnerstwa dla dobra mieszkańców. Chcę, aby Kobyłka stała się miastem, gdzie współpraca jest priorytetem.

Mam wizję Rady Miejskiej solidaryzującej się z rozwojem miasta i działającej na rzecz poprawy komfortu życia mieszkańców. Wierzę, że dzięki wspólnej pracy zrealizujemy tę wizję i stworzymy lepszą przyszłość dla Kobyłki.

Kandyduję z ramienia KWW Edyty Zbieć. To zespół ludzi, którzy podzielają moje wartości i zaangażowanie dla dobra miasta.

05/04/2024

👋 Przemysław DRĘŻEK - OKRĘG 3, MIEJSCE 5 👋

Nazywam się Przemysław Drężek i od dwunastu lat Stefanówka jest moim domem.

Codziennie możecie mnie spotkać w Delikatesach Emiś, gdzie za ladą serwuję najróżniejsze owoce i warzywa. Moją wielką pasją jest kuchnia i serwowanie Wam najwykwintniejszych smaków, które z dumą tworzę.

Decydując się na start w tegorocznych wyborach na radnego miasta Kobyłka, kieruję swoją uwagę ku najbardziej potrzebującym - seniorom, niepełnosprawnym i tym, których los potraktował niesprawiedliwie. Nie obiecuję złotych gór, lecz sumiennie i uczciwie podejmę się rozwiązywania rzeczywistych problemów społeczności.

Liczę na Wasze zaufanie i wsparcie w dniu wyborów.

05/04/2024

💗 Monika WALCZAK - OKRĘG 3, MIEJSCE 4 💗

Nazywam się Monika Walczak. Postanowiłam kandydować na stanowisko radnej Kobyłki. Kilka lat temu wraz z mężem wybraliśmy Kobyłkę na miejsce, w którym będziemy wspólnie budować naszą przyszłość. Dzisiaj, mogę stwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. To miejsce od pierwszego wejrzenia urzekło nas swoim urokiem i potencjałem.

Pochodzę z wielodzietnej rodziny, gdzie przez lata wpajano mi szacunek do ojczyzny i drugiego człowieka. Studiowałam pedagogikę terapeutyczną w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie i bliski mi jest los dzieci i osób starszych. Szczególnie związana jestem z osobami niepełnosprawnościami, bożycie jest przewrotne i każdego może to dotknąć, a wtedy nie chciałabym, żebyście zostali z tym sami.

Jestem przeciwna hejtowi oraz agresji, a jestem zwolenniczką dialogu. Chciałabym, aby moja wiedza i empatia miała wpływ na nasze wspólne lepsze życie, bo chcę być blisko Was.

Adres

Kobyłka
Kobyłka

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jesteśmy Blisko - KWW Edyty Zbieć umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij