19/04/2024
Kobyłka się zmieniła 🙂
Pozyskaliśmy w tej kadencji
✅ 76 mln złotych środków zewnętrznych.
✅ zrealizowaliśmy 22 kilometry utwardzonych dróg w Kobyłce :
✅Sikorskiego
✅Kordeckiego
✅Kosynierów
✅Graniczna
✅Marmo
✅Ejtnera
✅Słoneczna - Ustronie
✅Jałowcowa
✅Reymonta
✅Bohaterów Ossowa
✅Orzeszkowej
✅Krasickiego
✅Borysów
✅Ossowska
✅Orszagha
✅Zaciszna
✅Modrzewskiego
✅Rataja
✅Witosa
✅Poprzeczna
✅Solskiego
✅Sienkiewicza
✅Topolowa
✅Duńska
✅Dębowa
✅Bukowa
✅Norwida
✅Warszawska
✅Leśna
✅Pana Tadeusza
Ulice które są i będą realizowane niebawem:
✅Pionierska
✅Dojazdowa
Zrealizowaliśmy lub realizujemy projekty na kolejne ulice:
✅Natolińską
✅Majdańską
✅Zaciszną
✅Wesołą
✅Broniewskiego
✅Nowoprojektowaną
✅Kwiatową
Budujemy (kubaturowe inwestycje):
✅Szkołę nr 4
✅Dom komunalny
✅Park 15 sierpnia
✅Plac zabaw przy ul. Nadarzyn
✅Stacja Uzdatniania Wody
Zbudowaliśmy lub wyremontowaliśmy:
✅ Halę balonową na OSiR Wicher
✅ boisko piłkarskie na OSiR Wicher
✅ boiska przy szkołach nr 3 i 2
✅ będziemy budować boisko przy szkole nr 1
✅ zrewitalizowaliśmy stare baseny przy Warszawskiej
Oprócz tego ruszyły:
✅przejazdy bezkolizyjne PKP
✅łącznik do S8.
✅Wymieniliśmy oświetlenie uliczne w całym mieście na ledowe energooszczędne.
Realizujemy kanalizację w ulicach:
✅Rosłana
✅Radzymińskiej
✅Białobrzeskiej
✅Wygonowej
✅Kontuszowej
✅Kraszewskiej
✅Turka
✅Weissa
✅Powstańców
✅Wrzosowa
✅Poziomkowa
✅Zycha
✅Kresowa
✅Gościnna
✅Kombatantów
Parkuj i jedź
✅Zbudowaliśmy parkingi przy stacjach kolejowych.
Ponadto:
✅otworzyliśmy nową siedzibę Biblioteki Publicznej
✅Otworzyliśmy filię szkoły nr 1
✅wynajmujemy lokal dla Stowarzyszenia Qźnia
✅udostępniliśmy lokal po starej bibliotece Spółdzielni Socjalnej Podkowa i Stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Kobyłki.
✅ udostępniliśmy lokal przy ul. Rataja Kobyłkowskiemu Kołu Wędkarskiemu.
Remontujemy nasz zabytek
✅Palacyk na Źródniku
Wprowadziliśmy Kartę Mieszkańca Kobylki, a co za tym idzie:
✅ wprowadziliśmy najwyższe dofinansowanie do Biletu Metropolitalnego.
✅ darmową komunikację miejską
✅ zniżki na baseny
✅ zniżki w wybranych sklepach
✅Wprowadziliśmy Budżet Obywatelski
Mamy
✅Bibliotekę Publiczną - zmiana lokalizacji
✅Zakład Opieki Zdrowotnej przeszedł metamorfozę
✅Wyremontowany został Miejski Ośrodek Kultury
Pozyskaliśmy w tej kadencji
✅ 76 mln złotych środków zewnętrznych.
To nie wszystko, bo do tego dochodzą remonty w szkołach i przedszkolach, doposażania placów zabaw, dostawianie koszy i ławek czy doświetlenie przejść dla pieszych. W Kobyłce przestały wylewać i śmierdzieć przepompownie.
Jeszcze raz dziękuję że 5,5 roku temu zaufaliście akurat mi. Dziękuję 🌹❤️