20/03/2026
lll spotkanie X kadencji młodzieżowej rady dzielnicy ochota przebiegło jak zwykle w miłej atmosferze w towarzystwie herbatki, ciasta i oczywiście wspaniałych ludzi. Wymieniliśmy się wspaniałymi pomysłami odnośnie przyszłych eventów i bardzo owocnie spędziliśmy czas!!