30/05/2026
Rodzinnie w Twardocicach
Sobotnie popołudnie spędziliśmy bardzo rodzinnie, świętując z mieszkańcami Twardocic. Atrakcji nie brakowało, bo mieliśmy okazję usiąść na grzbiecie wielbłąda. I o dziwo chętnych nie brakowało. Uczestnicy Gminnego Klubu Seniora przygotowali dla zebranych dzieci i dorosłych swoją bajkę.
Seniorzy zawsze wnoszą coś nowego do znanej już Rzepki. Dzisiaj dodatkowym atutem był taniec z dziećmi. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i obfity poczęstunek.