Celem Sekcji jest prowadzenie działań w których uczestniczą młodzi ludzie, a w szczególności formowanie intelektualne i organizacyjne młodych Polaków gotowych wziąć czynny udział w życiu politycznym, społecznym i kulturalnym. Celem działania Sekcji jest formowanie intelektualne i organizacyjne młodych Polaków gotowych wziąć czynny i efektywny udział w życiu politycznym Polski. Młodzi dla Wolności
to nie tylko polityka, ale też piękne chwile spędzone w gronie podobnych,a niekiedy i różniących się w wielu kwestiach ludzi, gotowych iść razem w wspólnych celach. Akcje charytatywne, wolontariat, happeningi, konferencje naukowe, wykłady czy pomoc lokalna to tylko kilka z naszych codziennych zajęć !
======================================
Prezes Koła Przemyśl - Jakub Łach