02/06/2026
Delegacja naszej jednostki miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach w Ochotnicza Straż Pożarna w Odechowcu, obejmujących Mszę Świętą, poświęcenie remizo-świetlicy, poświęcenie nowego wozu strażackiego oraz nadanie sztandaru.
Gratulujemy Druhnom i Druhom z OSP Odechowiec realizacji tych ważnych przedsięwzięć i życzymy, aby nowy sprzęt oraz sztandar przez długie lata służyły lokalnej społeczności.
Miłym akcentem dla naszej jednostki był widok samochodu STAR, który przez wiele lat służył również w OSP Słupia, zanim został zastąpiony przez naszą obecną Scanię. To kawałek historii naszej jednostki i strażackiej służby, który wciąż budzi wiele wspomnień oraz przypomina o drodze, jaką przeszła nasza jednostka na przestrzeni lat.