08/03/2026
Poseł Jarosław Urbaniak
Koalicja Obywatelska Sieraków
Koalicja Obywatelska Wielkopolska
🗳️ Głosami Koleżanek i Kolegów z wielkopolskiej Koalicji Obywatelskiej będę miał zaszczyt kierować w kolejnych latach naszą strukturą regionalną.
🤝 Dziękuję za każde spotkanie, uśmiech, uścisk dłoni, rozmowę, pytania, ale i wątpliwości. Wielkopolska jest silna siłą swoich ludzi. Razem zedrzemy buty, by nie dopuścić "trzech konfederacji", z P*S na czele do władzy. Ani w Polsce, ani w województwie, ani w naszych powiatach, miastach i gminach. Nie będzie łatwo, ale jako jedna drużyna, jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko.
💪 Dziękuję też mojemu oponentowi, Marcinowi Bosackiemu. Wyborczy kurz opadnie, ale my idziemy tą samą drogą, w tym samym kierunku. Liczę, że dalej wykonując świetnie swoje ministerialne obowiązki, Marcin będzie aktywny w regionie na rzecz naszego wspólnego zwycięstwa.
🎊 Dziś świętujemy, ale od jutra - do roboty. Po wielkopolsku, u podstaw! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Wasze wsparcie w ostatnich tygodniach!