21/03/2016
Bezplatná kompa prináša zlato
(Príbeh všednej dunajskej krádeže)
Začiatkom júla bola medzi Vojkou nad Dunajom a Kyselicou odovzdaná nová kompa. Kompa pôvodne slúžila na to, aby obyvatelia troch obcí, ktorých od okolitého sveta oddelila gabčíkovská elektráreň, nemuseli cez nové koryto Dunaja prechádzať cez Gabčíkovo či Bratislavu. Odvtedy ju však využívajú aj iní, preto v posledných rokoch vzrástla premávka.
Doterajšia kompapremávala medzi dvoma brehmi 23 rokov, zrejme už bol najvyšší čas vymeniť ju za novú a hlavne väčšiu. Tak sa aj stalo. Nová kompa je aj podľa laikov elegantná a pekná.
Text pod obrázok: Nová kompa deň pred odovzdaním. Ešte odpočíva, čoskoro začne zarábať
Dobrý pocit máme však len dovtedy, kým sa nepozrieme, čo sa skrýva za výmenou kompy.
Najzvláštnejšie je to, že nová kompa už nie je štátna, vlastní ju totiž bratislavská súkromná firma, ktorá ju aj prevádzkuje.Keď si pozrieme zmluvu medzi štátom a súkromnou firmou, prekvapí nás, za akých podmienok sa obyvatelia prevážajú z jednej strany vodnej nádrže na druhú.
Štát totiž za prevádzku kompy zaplatí denne 4 500 eur. Ako sme sa dopracovali k tejto vysokej sume, ktorá je pre normálneho pozemšťana pekelne vysoká?Pozrime sa, čo stojí v zmluve:
Jeden cyklus (preprava z jedného brehu na druhý)stojí 206 eur a hodina pohotovosti zasa 122 eur.
Štát za premávku medzi Vojkou nad Dunajom a Kyselicou tam a späť zaplatí 206 eur. Kompa každý deň absolvuje 19 cyklov. Okrem toho, keď kompa spí v prístave, sa fakturuje pohotovosť vo výške 122 eur za každú hodinu. Denne je to teda 4 500 eur.
Zmluva bola podpísaná na 180 mesiacov, čo je 15 rokov, teda si môžeme ľahko vypočítať, že štát za prevádzku kompy celkovo zaplatí 25 miliónov eur. Nechceme sa však venovať konkrétnym osobám a firmám, ale chceme poukázať na „zlatú baňu“, akých je na Slovensku zrejme niekoľko tuctov.
Za čo treba platiť takú vysokú sumu? Odpoveď je rukolapná: najväčšia položka je kompa, keďže súkromná firma ju musela zakúpiť. Nuž, oslovili sme bratislavskú fabriku, ktorá kompu vyrobila, ako aj jej prevádzkovateľa, aby sme sa spýtali, koľko vlastne kompa stojí? Odpoveď sme nedostali ani z jedného, ani z druhého miesta.
Boli sme teda nútení osloviť iných odborníkov, ktorí sa venujú výrobe lodí, aby sme sa aspoň približne dozvedeli cenu takéhoto plavidla. Podľa expertov sa nová kompa bez extra vybavenia len so základnými motormi dá pohodlne kúpiť za 2 milióny eur. Prirodzene, okrem nákladov na kompu vznikajú aj iné náklady, napríklad, mzda obslužného personálu, pohonné hmoty atď.
Môžeme však na ne zabudnúť, keďže vieme, že firma prevádzkujúca kompu dostala do užívania oba prístavy obnovené v roku 2013bez náhrady. Prístavy pre kompu štát pred pol druha rokom renovoval. Za peniaze. Teraz ich zasa dáva. Bezplatne.Teda po našom: vyštafíroval ešte aj skutočne štedrú zmluvu.
Keďže 25 miliónov eur sa javí ako dosť peňazí na pokrytie nákladov na zopár stoviek metrov dlhú plavbu kompou, pozrime sa, aký most by sa dal za rovnakú cenu postaviť.
Prelistovali sme teda ročenku jedného z našich najväčších podnikov stavajúcich cesty a mosty, aby sme našli čosi adekvátne. Nuž, pozrite sa na tento obrázok:
V Púchove,za 24 miliónov, šesť.
Na fotografii je časť privádzača na púchovskú diaľnicu, ktorý bol postavený za 24 milióny eur. Je to len časť, lebo na tomto úseku je dokopy šesť takýchto mostov. Celkové náklady boli 24 miliónov eur, čo je približne suma, za ktorú premáva kompa.
Ako sme uviedli, nemáme v úmysle kritizovať konkrétne osoby či firmy.Preto sa na tomto mieste nevenujeme detailnejšie iným bizarnostiam tejto témy.Už sme si zvykli, že sa nimi dá, aby sme boli štýloví, zahatať Dunaj. Urobme na okamih radšej malú odbočku.
V máji tohto roka vládna strana ohlásila, že štát podporí výlety školopovinných detí. Chce sa vrátiť k programuškôl v prírode, ktorý v minulosti vynikajúco fungoval. Minister školstva však pred niekoľkými dňami vyhlásil, že nevie odkiaľ zobrať plánovaných 21 miliónov eur. Chýbajú.
Nuž, chýbajúcich 21 miliónov pláva na Dunaji, medzi Vojkou nad Dunajom a Kyselicou. A to v krajine pracuje 109 daňových úradov, 2 finančné polície, 4 tajné služby a jeden Ústavný súd, ktorých úlohou je dohliadať.
O zodpovednosti politických strán ani nehovoriac, veď keby sme sa ktorejkoľvek z nich na to opýtali, ihneď by sa premenila na tučniaka a ukazovala by, že s tým nemá nič spoločné, a aby sme nerušili, lebo je leto a sú prázdniny.
Szilárd Somogyi
Článok uverejnený v regionálnych novinách PROPAGAND v okrese Dunajská Streda, dňa: 16.07.2015 (v maďarskom jazyku)
http://documents.pageflip-flap.com/rKUDtTurWpNqfJyW0TzzvGz =6&z=0