23/04/2026
❗️Tak a vykľulo sa šidlo z vreca! Pôvodný návrh poslanca za Smer, ktorý navrhoval zvýšiť počet mestských poslancov v Košiciach dosť dlho "ležal" neaktívny v parlamente. Teraz chce jeho zne/využitím úplne zmeniť zákon o meste Košice. Samozrejme bez debaty s Košičanmi. Typický smerák. 😡