11/06/2026
Toto je len zlomov zo stoviek odpovedí Nitrancanov v uliciach. A z ankety „Je Nitra DOSŤ?" vystupuje jasná vec: Nitra nie je DOSŤ. 👀
Pýtam sa vás, ako sa vám v meste žije. Čo vo svojej štvrti vidíte ako problém, čo sa vám páči a kde treba konečne pohnúť. Vaše odpovede pre mňa nie sú návod, čo robiť — viem, kde Nitru tlačí topánka a kde treba zabrať okamžite.
Vaše odpovede sú pre mňa dôležité z iného dôvodu - vidím cez ne mesto vašimi očami, zblízka, z vášho každodenného života - či ste matka na materskej, mládež alebo senior. A to sú nesmierne dôležité dáta.
Z toho, čo počujem v uliciach, sa zhodneme v mnohom: že 8 rokov sľubov prinieslo málo výsledkov. Že niektoré procesy sa naštartovali, ale idú pomaly a ktovie, či prídu do cieľa. Že rovnako ako ja chcete mesto, v ktorom pôjde kvalitný verejný priestor, modernosť, bezpečnosť a ekológia ruka v ruke. Že chcete mesto, v ktorom je RADOSŤ ŽIŤ.
Vaše podnety idú priamo do programu, ktorý čoskoro predstavíme.
Ak ste ešte svoj názor nepovedali, urobte tak. Budem rád. 👉 www.igorkrsiak.sk/anketa
Igor