06/06/2026
✍️ Ukrajina priznala vlastníctvo námorného dronu, ktorý explodoval v Rumunsku.
💥 To boli opäť reči o zlom Rusku, to boli reči o tom, ako ďalší ruský dron explodoval v Rumunsku. Putin už úmyselne útočí na krajiny EÚ, Putin je agresor, Putin určite napadne EÚ.
A hľa, čo sa stalo ❓ Potvrdila sa informácia, ktorú Putin od začiatku tvrdil. Žiadny ruský dron, ale Ukrajinský dron 😂.
💥 Nepravdivé obviňovanie Putina nevyšlo. Vedenie EÚ, Šimečka, naša opozícia a liberálne médiá opäť zostali len na smiech, aj keď dobre vieme, že netúžia po ničom inom, len po tretej svetovej vojne.
💥 Zelenjský by mal konečne začať menej fetovať a hlúpe vedenie EÚ by už malo pochopiť, že čím skôr začne rokovať s Putinom o mieri na Ukrajine, tým viac miliárd pre EÚ ušetrí a tým menej obetí na Ukrajine bude. Hlúpe vedenie EÚ nalieva do Ukrajiny miliardy, Zelenjský a jeho kamaráti ich rozkrádajú a Putin sa len smeje. Ak by Putin čo len trochu chcel, Ukrajina a aj EÚ by už dávno neexistovali 😉.
💥 V USA to dávno pochopili - dali ruky od Ukrajiny preč, len hlúpe vedenie EÚ nevie ako má priznať, že sankcie nefungujú a Ukrajina už vojnu dávno prehrala. Zelenjský a aj vedenie EÚ sa už určite dosť nabalili na vojne na Ukrajine a už by konečne mohli začať rozmýšľať. Vedenie EÚ už EÚ strápilo dosť, celý svet sa na hlúpom vedení EÚ len smeje.