04/03/2026
V mesiaci február sme sa zúčastnili otvorenia Benu lekárne v našej obci. Upiekli sme si chutné fašiangové šišky. Informovali sme klientov o možnosti darovania 2 % dane z príjmou u zárobkovo činných osôb rodičom a neziskovým organizáciám. Navštívili nás detí z MŠ vo fašiangových maskách. Pred popolcovou stredou sme im čítali o pôstnom období a pripomínali sme dôležitosť stanovenia si pôstneho predsavzatia a jeho dodržiavania. Informovali sme klientov o ideálnej teplote a prípustnej vlhkosti v interiéri a o vhodnosti pripravenosti na rôzne krízové situácie. Koncom mesiaca sme mali narodeninový deň v DS.