FullDizi

FullDizi Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from FullDizi, Public & Government Service, Birmingham, AL.

Operating as usual

06/01/2016

a o naj kush qut more hejj .. :v

09/22/2015

Sa mir do ishte sikur dhimbjen ta ndjente ai qe e shkakton...... :(

09/22/2015

#dita
03/17/2015

#dita

#dita :*
03/16/2015

#dita :*

#dita
03/14/2015

#dita

#dita
03/12/2015

#dita

ahahhahahahhaha #xhev*
03/08/2015

ahahhahahahhaha

#xhev*

:* #ard
03/07/2015

:* #ard

03/05/2015

03/01/2015

nje vajz tbukur e kam passs , me gjith zemer e kam dasht , ajo iku mla nvetmi , a i thon ksaj dashurii , :(

#xhev*

03/01/2015

prejjj kur sjem bashk , prej kur sjemii shokkk , 1000 telashe mkan ra ne kok ... :(

#xhev*

#ard
02/28/2015

#ard

02/27/2015

Kush e sjell ne jet nje mashkull . .??
-Nje femer. .()
Per ke lufton nje mashkull. .??
-Per nje femer. .()
Kush e ben Baba nje mashkull. .??
-Nje femer. .()
Kush esht vajza e tij. .??
-Nje femer. .
Ekzistenca fillon nga nje Femer. .Ndaj respekt per gjinin femerore

#xhev*

02/26/2015

02/25/2015

Kam bindjen se kufijte e
nje njeriu percaktohen nga
kufijte e gjuhes qe perdor!..

#xhev*

e ver8 :/ #xhev*
02/25/2015

e ver8 :/

#xhev*

#ard
02/25/2015

#ard

:/ #xhev*
02/24/2015

:/

#xhev*

#ard
02/24/2015

#ard

ahahah e mir kjo
02/24/2015

ahahah e mir kjo

e ver8 :/ #xhev*
02/23/2015

e ver8 :/

#xhev*

#ard
02/23/2015

#ard

02/22/2015

#ard
02/21/2015

#ard

qka me ba bre fansa a kini naj mendim :( #xhev*
02/20/2015

qka me ba bre fansa a kini naj mendim :(

#xhev*

ahhahahhahahhahahhaahhahahhahhhahahahahha :v :v :v #xhev*
02/20/2015

ahhahahhahahhahahhaahhahahhahhhahahahahha :v :v :v

#xhev*

02/20/2015

- Malli mka marr .. Zanin me ta Degjuu .. :(
- e More gjysmen TimEe dhe je LarGuu .. :(


#xhev*

02/20/2015

Asnjehere z'duhet te
pendohemi per dicka ,nese
ka qene e mire do mbetet nje
kujtim ,dhe nese ka qene e
keqe na sherben si
mesim,........

#xhev*

(1) Histori per dy tdashurum , ama nfund shum sene ndryshun :$ ata u deshten teper kurr doren njani -tjetrit s'ja lshuun...
02/18/2015

(1) Histori per dy tdashurum , ama nfund shum sene ndryshun :$ ata u deshten teper kurr doren njani -tjetrit s'ja lshuun :$ krejt dojshin mi nda
ama dyt luftun :$ krejt ju bojshin kurthe weq fjal tu shtii . . .:@:( ky djali e dojke teper smujke pa to , i thojke edhe bota mu kthy permys kurr n'jet nuk t'la qeshtu per gjdo dit , dashnia weq tu shtu . . . gjdo mengjes tu kesh per njani tjetrin jan qu . . . kjo qika pak e trash u tutke qe ma se don ni dit ki
mem braktis e ki mem lon . . . aj ja kapi doren e puthi n'ball tu kesh . . . ti qysh do qe je ki mu kan princesh . . . eh ni dit ndryshoj ni dit ky djali boni
aksident kur niti kjo qika nisi mu bo e trent . . .ngajti mejher te weni e pa t'shtrin n'tok . . . ja puthke dy durt e ja preke flokt . . jeta jem mas
m'le se mki premtu . . . syn qu nkam lufto qysh luftojshe per mu . hajde i zgjidhum unazat se kem mu feju . quu tlutna mas m'le se s'muj me jettu . .atij i piki loti weq ni fjal ja la amanet zemra jem tlutna mem fal qe pot la wet i msheli syt e shpirti i pushoj . . i gjall a i wdekur un me ty gjith jetoj.. :'(

02/17/2015

- ku jjon more qatto Qika qe s`jaw niin per Dashnii hiiiq :3

#xhev*

02/17/2015

mu po shum  :( :( e juve .. ? #xhev*
02/15/2015

mu po shum :( :( e juve .. ?

#xhev*

ehhh 14 shkurt ehh :v :3 qka nuk sjell .. :P#xhev*
02/14/2015

ehhh 14 shkurt ehh :v :3 qka nuk sjell .. :P

#xhev*

Address


Telephone

(720) 922-4429

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when FullDizi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Nearby government services