Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США

Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Welcome to the official page of the Embassy of Ukraine in the USA. Website: http://usa.mfa.gov.ua/en Twitter: @UKRintheUSA The United States of America recognized Ukraine as an independent state on December 26, 1991.

Diplomatic relations were established on January 3, 1992. The Embassy in the US was one of the first 18 embassies of Ukraine to be opened in the world in 1992.

Operating as usual

09/22/2020
Офіс Президента України

Speech by President of Ukraine at the high-level meeting of the #UNGA to mark the 75th anniversary of the United Nations.

Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН.

Ознайомитися з текстом промови українською: https://bit.ly/3cm94Kc

Цьогоріч #WorldCleanUpDay хоча і не проходить традиційно масово у США, оскільки кожен з нас зараз має подбати про своє з...
09/19/2020

Цьогоріч #WorldCleanUpDay хоча і не проходить традиційно масово у США, оскільки кожен з нас зараз має подбати про своє здоров’я та безпеку оточуючих, проте навіть пандемія не завадить нам досліджувати нові сучасні способи, як покращити екологію та допомогти природі навколо нас.

Plogging (“Плогінг”) – новий екотермін, який означає процес збирання сміття під час пробіжки. Походить від шведського слова “plocka” (піднімати) и англійського “jogging” (біг підтюпцем).

Що потрібно для занять плогінгом:
🍃 взяти з собою на пробіжку пакет для сміття та рукавички;
🍃 складати у пакет сміття (зокрема, пластикове), яке знайдеться по дорозі.

Плогінг є багато функціональним заняттям, адже очищення екології починається навіть з таких маленьких зусиль, крім того такий вид бігу є більш дієвим і спалює більше калорій (щоб підібрати сміття, потрібно нахилитись або присісти).

Тож долучайтесь до нового еко-тренду та залишайтесь здоровими😊

09/19/2020
Rapid Trident 2020

UA/EN
В Україні проходять міжнародні навчання "Rapid Trident 2020" за участі понад 4 000 військовослужбовців з 10-ти різних країн.

Зокрема, в рамках навчань українські та американські військові проходять спільні тренування, переймаючи бойовий досвід та посилюючи рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних Сил України та США.

Дякуємо Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces за чудове відео з навчання повітряно-тактичної групи українських та американських спецпризначенців.
_______________

Ukraine hosts military exercises "Rapid Trident 2020".
10 countries and more than 4,000 military participants.

Great opportunity to reiterate the U.S.-Ukraine strategic partnership and enhance Ukrainian army's capabilities.

❗️ Рекомендації громадянам України у зв’язку з наближенням урагану «Селлі» до узбережжя Мексиканської затоки в штатах Лу...
09/15/2020

❗️ Рекомендації громадянам України у зв’язку з наближенням урагану «Селлі» до узбережжя Мексиканської затоки в штатах Луїзіана, Міссісіпі та Алабама, #США.

Посольство рекомендує громадянам України, які планують відвідати зазначений регіон, по можливості утриматися найближчим часом від поїздок; відслідковувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації; дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у русі сухопутного та повітряного транспорту.

У випадку потрапляння у надзвичайні ситуації на території США, громадянам України слід звертатися на «гарячу лінію» Посольства України в США за номером телефону: +1-202-322 2616.

Посольство України у США передало гуманітарний вантаж до українських лікарень для допомоги у протидії з пандемією #COVID...
09/12/2020

Посольство України у США передало гуманітарний вантаж до українських лікарень для допомоги у протидії з пандемією #COVID19

Гуманітарна допомога зібрана американською благодійною організацією “The Fishermen” та за сприяння Посольства України у США передана до лікарень м.Харкова.

Склад гуманітарної допомоги спрямований на протидію COVID-19 та лікування хворих вірусом, зокрема, вантаж включає апарат УЗД, кардіограф, медичні аспіратори, ручні респіратори, анестезіологічні дихальні контури, контейнери для зберігання біологічно небезпечних речовин, кисневі трубки, лікарняні ковдри, шприци, медичні халати, захисні маски, хірургічні та оглядові рукавички, бахіли тощо.

Як повідомив президент американської благодійної організації “The Fishermen” Алекс Говен, це тільки початок співпраці з Україною, і в подальшому планується передати ще більше предметів медичного призначення.

On the 19th anniversary of the 9/11 attacks, we stand shoulder to shoulder with our American friends in honoring the vic...
09/11/2020

On the 19th anniversary of the 9/11 attacks, we stand shoulder to shoulder with our American friends in honoring the victims and first responders who made the ultimate sacrifice on that day.

We remember their lives and pray for their souls!

#TogetherWeStrong #NeverForget

Ambassador of Ukraine to the U.S. Volodymyr Yelchenko takes part in virtual event on MOVING UKRAINE'S INDEPENDENCE FORWA...
09/10/2020
Moving Ukraine’s independence forward

Ambassador of Ukraine to the U.S. Volodymyr Yelchenko takes part in virtual event on MOVING UKRAINE'S INDEPENDENCE FORWARD
“Building A Much Stronger Independent Nation” orginized by U.S.-Ukraine Business Council (USUBC).

"Fighting to Build a Much Stronger & Viable Independent Nation" Economic Development, Private Market Economy, National Security, Democracy Building A U.S.-Uk...

08/29/2020
Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

Today we mark the Day of Remembrance of Ukrainian Defenders fallen in struggle for our independence, sovereignty and territorial integrity🌻🇺🇦
We pay tribute to their lives and sacrifice🕯

#StopRussianAggression

Сьогодні Україна відзначає День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

У цей день у 2014 році українські військові здійснили героїчний прорив з оточення російських окупаційних військ під Іловайськом. Сотні героїв загинули, майже пів тисячі отримали поранення. Найбільші втрати у ході військових дій на Донбасі.

Пам’ятаємо. Цінуємо. Боремося далі.

#ЗавдякиТобі #живі_поки_памятаємо

Початок навчального сезону у розпалі!📚І ми раді Вам повідомити про онлайн курси української мови, історії, літератури та...
08/28/2020

Початок навчального сезону у розпалі!📚
І ми раді Вам повідомити про онлайн курси української мови, історії, літератури та культури, які проводить Tidewater Ukrainian School (долучайтесь: shorturl.at/bvC57), організована представниками української діаспори у США.
Надзвичайно зручний формат в умовах пандемії для навчання як дітям, так і дорослим ☝️

‼️ Ukraine’s government imposes temporary entry restrictions for foreigners and stateless persons beginning 00:00, Augus...
08/27/2020

‼️ Ukraine’s government imposes temporary entry restrictions for foreigners and stateless persons beginning 00:00, August 28th till 00:00 September 28th.
A broad list of exceptions is added to mitigate impact on people-to-people and business contacts.
Find out more here: bit.ly/2ECQaSS

🇺🇸 The Minister of Foreign Affairs of Ukraine Dmytro Kuleba met U.S. Deputy Secretary of State Stephen E. Biegun on his ...
08/27/2020

🇺🇸 The Minister of Foreign Affairs of Ukraine Dmytro Kuleba met U.S. Deputy Secretary of State Stephen E. Biegun on his working trip to Ukraine. https://mfa.gov.ua/en/news/dmytro-kuleba-and-stephen-biegun-discuss-strengthening-ukraine-us-strategic-partnership-and-situation-belarus

🇺🇦 Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із першим заступником Державного секретаря США Стівеном Біґеном у ході його робочого візиту до України. https://mfa.gov.ua/news/dmitro-kuleba-i-stiven-bigen-obgovorili-zmicnennya-strategichnogo-partnerstva-mizh-ukrayinoyu-i-ssha-ta-situaciyu-u-bilorusi

Сьогодні під час зустрічі міністр закордонних справ Dmytro Kuleba розповів першому заступнику Державного секретаря США Стівену Біґену про створення Кримської платформи, закликав США підтримати ініціативу і розглянути можливість долучення до неї.

У фокусі уваги:

📌 зміцнення стратегічного партнерства між Україною і США

📌 енергетична безпека Європи у контексті російського проєкту Північний потік 2

📌 перспективи проведення засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США

📌 ситуація на тимчасово окупованих Росією територіях сходу України та Криму

📌 ситуація у Білорусі

Дмитро Кулеба також підкреслив, що Україна високо цінує двопартійну підтримку США та подякував за підтримку обороноздатності України і допомогу у протидії COVID-19.

Детальніше на сайті МЗС: https://bit.ly/34F5DNc

UA/EN🇺🇦 🇺🇸Насичений день на українсько-американському напрямі:📌Президент України Володимир Зеленський провів телефонну р...
08/26/2020

UA/EN
🇺🇦 🇺🇸Насичений день на українсько-американському напрямі:

📌Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Державним Секретарем США Майком Помпео (shorturl.at/dmor4).

📌В цей час Заступник Державного секретаря США Стівен Біґен прибув до України з візитом. Заплановано багато важливих зустрічей з Президентом України, зокрема, під час його поїздки до Дніпропетровщини, Прем'єр-міністром України, Міністром закордонних справ України та з представниками громадянського суспільства.

Україна залишається найбільш надійним стратегічним партнером США в регіоні.
__________

🇺🇸 🇺🇦Very fruitful day for the U.S.-Ukraine relations:

📌President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy had a phone conversation with the U.S. Secretary of State Mike Pompeo

📌Meantime, the U.S. Deputy Secretary of State Stephen Biegun has arrived to Ukraine. He is going to meet with the President Zelenskyy, Prime Minister Shmyhal, Foreign Minister Kuleba and engagement with civil society.

Ukraine is the most reliable strategic partner of the U.S. in the region.

Photos from U.S. Embassy Kyiv Ukraine's page.

“I am very grateful for the bipartisan #US support for #Ukraine. It is not only about the military aid...also how they s...
08/26/2020

“I am very grateful for the bipartisan #US support for #Ukraine. It is not only about the military aid...also how they support us geopolitically and with the sanctions.”

“...intervening in the US presidential election - that is the biggest mistake any leader of any other independent state can make. It is their choice.”

President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy in the latest interview for Euronews: https://www.euronews.com/2020/08/25/volodymyr-zelenskyy-high-chance-of-ending-war-in-ukraine-this-year#spotim-launcher-widget-1191258

08/25/2020
Greeting interview_UAID2020

We spoke with the ordinary Americans and asked them about #Ukraine. What do you think they have answered? 😉 Check out our new video!🔊⬇️

#Ukraine29

08/24/2020
Savkiv_UAID2020

🇺🇦🇺🇸Вітання з Днем незалежності України від Михайла Савківа, Віце-президента Українського конгресового комітету Америки (УККА), Директора УНІС.

08/24/2020
Futey_UAID2020

🇺🇦🇺🇸Вітання з Днем незалежності України від Андрія Футея, Президента Українського конгресового комітету Америки (УККА).

08/24/2020
Harris_UAID2020

🇺🇦🇺🇸Вітання з Днем незалежності України від Енді Гаріса, Конгресмена, Співголови Українського конгресового кокусу.

08/24/2020

Hey US, Canada & Latin America!

What's up?

Heard about our special Independence Day party? Than join our online celebration right now!

During our six hour (!) stream we'll show you the best of Ukraine.

We understand - it's easy to get lost amidst all these celebs and birthday greetings. So here is bit of navigation through our program highlights to help you:

Block 1 (~ 00:00-02:00)

📌 greetings from Asia and Middle East
🔥 online-tour through the mind-blowing exposition about unexpected and sometimes unbelievable Ukraine
📌 sustainable eco-friendly brands - Ukraine goes green!
📌 movie "Djakuyu": Japanese professor gets lost in Ukraine but not in translation. He knows the word "Djakuyu" ("Thank you!") - this is going to help!

Block 2 (~ 02:00-04:00)

📌 greetings from Europe and Africa
📌 DJ set - played and shot at the Ukrainian medieval fortress
📌 Eurovision winner Jamala
🔥 cool modern Crimean Tatar jazz
📌 movie "Smachnogo"/"Bon Appétit!" - Ukrainian and French cuisine maitres go wild and create new flavors. Tastes yummi!

Block 3 (~ 04:00-06:00)

📌 greetings from Northern and Southern Americas
📌 Ukrainian modern music stars - Onuka, the HARDKISS, NK
🔥 Ukrainians at the Burning Man - independent art with no borders at all
📌 Ukrainian cooking show - for the very true foodies

❗Important: this is our third and final stream. Don't miss your chance to celebrate this special day with us!

#Ukraine29

08/24/2020
PRESIDENT_UAID2020

#Ukraine is open for investment, for business development, for tourism, for culture and for new experiences.
Ukraine is open for the world.

#Ukraine29 #IndependenceDayUkraine

08/24/2020
KAPTUR_UAID2020

🇺🇦🇺🇸Вітання з Днем незалежності України від Марсі Каптур, Конгресвумен, Співзасновниці та Співголови Українського конгресового кокусу:
"Україна перебуває на передовій за свободу на Європейському континенті. Ваша наполегливість є натхненням для тих, хто любить свободу у всьому світі".

08/24/2020
Portman_UAID2020

🇺🇸🇺🇦Вітання з Днем незалежності України від Роба Портмана, Сенатора, Співзасновника та Співголови Українського сенатського кокусу:
"...я гордий підтримувати ваші зусилля та сприяти наданню додаткової допомоги для України у Сенаті США. Я продовжую бути голосом українського народу тут, у Конгресі США, в той час, коли ви продовжуєте спрямовувати свою країну на шлях до вільної, відкритої та демократичної спільноти".

08/24/2020

UA/EN
💙Україна святкує 29 років незалежності💛
Розділіть цей день з командою Посольства України у США.
Ми підготували для вас особливе і дуже щире відео-привітання😉
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
З Днем Незалежності, Україно!
_______
💙Ukraine celebrates its 29th birthday💛
On this occasion we invite you to share with us this warm and very special greeting from the team of Ukrainian Embassy in the U.S.😉
Happy Independence Day, Ukraine!

08/23/2020

Today we celebrate Ukrainian National Flag Day 🇺🇦
Greetings from the team of the Embassy of Ukraine in Washington, D.C.

🇺🇦 Шановні громадяни України! 🇺🇦Інформуємо, що МАУ здійснить спеціальний комерційний рейс за маршрутом Нью-Йорк - Київ 9...
08/21/2020

🇺🇦 Шановні громадяни України! 🇺🇦
Інформуємо, що МАУ здійснить спеціальний комерційний рейс за маршрутом Нью-Йорк - Київ 9 вересня 2020 року.

Продаж квитків відкрито на сайті МАУ за посиланням: https://www.flyuia.com/ua/ua/home.
У пошуку обирайте місце відправлення New York (JFK airport).

EN/UAALERT! FAKE! The Embassy of Ukraine in the U.S. has discovered another fact of information attacks. We’ve learned t...
08/07/2020

EN/UA
ALERT! FAKE! The Embassy of Ukraine in the U.S. has discovered another fact of information attacks.

We’ve learned that American governors’ offices, including the Oregon governor’s office, received fake requests from the so called Ukrainian representatives for a phone conversation between the Governor and Ukrainian leadership.

We are confident that such “conversations” appear online or in the media only with a purpose to cause provocations or damage to U.S.-Ukraine relations.

Once again we ask our partners and friends to be aware and vigilant as well as to verify every request with official representatives of the Ukrainian Embassy in the U.S. We appreciate the cooperation with our partners and we are confident that such provocations will not achieve their goals.
_________________

УВАГА! Посольство України в США виявило нові випадки інформаційних атак проти України. Стало відомо, що до губернаторів США, зокрема штату Орегон, надійшли фейкові «запити» про проведення телефонних бесід із офіційними представниками України.

Хочемо зазначити, що матеріали таких підставних розмов виходять в інформаційний простір виключно з метою провокацій або для завдання шкоди двостороннім українсько-американським взаєминам.

У цьому зв’язку, вчергове звертаємо увагу наших партнерів та друзів бути пильними щодо отримання інформації з другорядних, неперевірених джерел та у подальшому перевіряти подібні запити через Посольство України в США. Ми цінуємо співпрацю з наших партнерами та впевнені, що подібні провокації не досягнуть своєї мети.

EN/UAThe Kyiv City Council has named a street in the Ukrainian capital after journalist Gareth Jones. He was one of the ...
08/01/2020

EN/UA
The Kyiv City Council has named a street in the Ukrainian capital after journalist Gareth Jones. He was one of the first foreign correspondents to write about the Holodomor, a man-made famine in Soviet Ukraine that killed millions of people in 1932–1933.
_____________
Київрада прийняла рішення назвати одну з вулиць в українській столиці ім’ям журналіста Гарета Джонса, одного із перших західних кореспондентів, які своїми публікаціями донесли світові правду про Голодомор мільйонів людей в Україні у 1932-1933 роках.

🇺🇦 Шановні громадяни України! 🇺🇦МАУ здійснить спеціальні комерційні рейси за маршрутом Нью-Йорк - Київ 07, 24 та 31 серп...
07/28/2020

🇺🇦 Шановні громадяни України! 🇺🇦
МАУ здійснить спеціальні комерційні рейси за маршрутом Нью-Йорк - Київ 07, 24 та 31 серпня 2020 року.

Продаж квитків відкрито на сайті МАУ за посиланням: https://www.flyuia.com/ua/ua/home.
У пошуку обирайте місце відправлення New York (JFK airport).

Найактуальніші новини щодо відносин України та США у новому інтерв'ю Посла України у США Володимира Єльченка для РБК-Укр...
07/27/2020

Найактуальніші новини щодо відносин України та США у новому інтерв'ю Посла України у США Володимира Єльченка для РБК-Україна: Спроби втягнути нас в американську політику зазнали провалу.
▶️ https://daily.rbc.ua/ukr/show/posol-ssha-vladimir-elchenko-popytki-vtyanut-1595583664.html

Today marks 2 years since Mike Pompeo’s #Crimea Declaration. This historic document has made it crystal clear: the U.S. ...
07/25/2020

Today marks 2 years since Mike Pompeo’s #Crimea Declaration. This historic document has made it crystal clear: the U.S. will never recognize Russia’s attempted annexation of Crimea and is ready to maintain this policy until Ukraine’s territorial integrity is restored.

I highly appreciate that on the 80th anniversary of the Welles Declaration the U.S. once again reiterated its Crimea policy, sending a strong signal to Moscow: illegal occupation based solely on military power will not work, it’s temporary and will end one day.

Moscow has already lost chances to succeed in normalizing its occupation of Crimea. But the growing grave human rights violations and militarization of Crimea demand increased pressure on the Kremlin to make it end the occupation and return the seized peninsula.

Dmytro Kuleba, Minister for Foreign Affaires of Ukraine

США поновили свою позицію, заявивши, що ніколи не приймуть напад Росії на суверенітет та територіальну цілісність Україн...
07/23/2020

США поновили свою позицію, заявивши, що ніколи не приймуть напад Росії на суверенітет та територіальну цілісність України та Грузії.

Держсекретар США Майк Помпео в своєму зверненні з нагоди 80-річчя Декларації Веллеса зазначив:
"Так само, як Сполучені Штати не визнали примусове приєднання країн Балтії Радянським Союзом, вони ніколи не приймуть напад Росії на суверенітет та територіальну цілісність України та Грузії, шляхом її спроб анексії Криму, російської підтримки дестабілізуючих сил на сході України...".

Address

3350 M St NW
Washington D.C., DC
20007

https://wmata.com/rider_tools/tripplanner/tripplanner_form_solo.cfm

General information

Visiting hours in Consular office of Embassy of Ukraine to the United States of America from 9:00 AM to 12:00 PM every day except holydays and weekends. Holidays Holidays are often celebrated for several days, depending on when the holiday falls. For example, if a holiday falls on Thursday, then Friday and Saturday may also be holidays. If a holiday falls on a Saturday or Sunday, then Monday is considered a holiday as well. · January 1, New Year's Day · January 7, Orthodox Christmas · March 8, Women’s Day · Easter is celebrated on a Sunday and Monday in the spring, according to the calendar; after Passover. · May 1,2, Labor Days · May 9, Victory Day · June 7, Trinity Day · June 28, Constitution Day · August 24, Ukrainian Independence Day · December 31, New Year's Eve

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США:

Videos

Nearby government services