20/03/2026
‼️До уваги батьків випускників українських шкіл, що перебувають в Азербайджані‼️
5 березня 2026 р. починається реєстрація осіб, які мають намір у цьому році взяти участь у національному мультипредметному тесті (НМТ) та вступити до українських ВНЗ.
Реєстрація на основну сесію триватиме до 02 квітня 2026 р.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику/ вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО. Це можна зробити автоматично, скориставшись застосунком "Дія", або ж шляхом заповнення форми в реєстраційному сервісі.
З порядком реєстрації можна ознайомитися за покликанням
https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-2026/
Для випускників, що перебувають на території Азербайджану, буде створено можливість долучитися до тестування в м. Баку.
Зберігаємо зв'язок з українською освітою🇺🇦