26/05/2018
Da i ja sam ČOVJEK!
OTVORENO PISMO GOVNARIMA –
HRVATSKIM, BOŠNJAČKIM I SRPSKIM POGLAVARIMA
Ovim se pismom obraćam vama govnari
koji se nazivate srpski, bošnjački i hrvatski poglavari.
Jer gledam vas idiote
i umirem od sramote.
Zbog djece i dece koja su gladna bonbona,
a vi se natječete u kupnji aviona.
Još ne uspostavismo ni veze što su se srušile,
još nam se nisu ni ratne suze posušile,
a vi se kao nešto riječima ćuškate
i opet nas jedne protiv drugih huškate?
Ma jebem vam majku i kevu i svima starog
koji napraviše vas - najodvratniji ljudski talog.
Pred velikima puzite,
a svoje narode guzite;
njima dupe natrčite,
a nas prčite.
Ma kako se nitko od vas ne zajebe
pa makar i slučajno učini nešto dobro?
Zalud sjedite u bogomoljama i molite se Bogu
jer od njega nitko od vas ništa nije pobr'o.
Doduše, tamo propovijedaju vaši rođe,
lažljive i pohlepne vjerske vođe,
kojima samo služi Bog
da s vama pušu u isti rog
koji u rat poziva, jer vi tako želite.
A opet bi i Bosnu da dijelite.
Ma jebem vam sve živo
što vam je to predivno parče svijeta krivo.
A ja bih da svi zajedno zinemo
i kažemo – nećemo za vas više da ginemo,
pa da zakopamo zajedno zauvijek čakije,
okupimo se oko meze i rakije,
a s još uvijek neprodane česme
napijemo se pjesme i pesme.
Vama izgleda kao neki moj hir
što ja želim da potpišemo vječni mir,
a vas, da nam opet ne bi stvarali nemir,
pošaljemo da se potamanite daleko u svemir.
Tako da budete iz povijesti i istorije izbrisani
vi što ste zlom cijepljeni i vakcinisani.
Ma mrš.