09/12/2014
У суботу, 06.12.2014. у просторијама бањалучког Дома омладине одржана је завршна манифестација у оквиру пројекта „Од хобија до хљеба“.
Програм је започео округлим столом „Од хобија до хљеба - Могућности (само)запошљавања слијепих и слабовидих жена & Креативна терапија“ на којем су се представили учесници пројекта, из Бијељине и Бањалуке.