13/12/2020
Postovani Dervencani, dragi prijatelji,
duznost i obaveza mi je da napisem par rijeci. Zelim da se zahvalim svima Vama koji ste nesebicno svoj glas dali meni. Na kraju kad se sve sabralo i oduzelo, brojalo i prebrojalo, ja ipak nisam prosao... Realno je da ne mozemo uvijek pobijediti. To je zivot prijatelju ... Ali zato iz poraza sticemo nova iskustva za sledece izazove i pobjede koji su pred nama... 😁
Svim odbornicima koji su usli u SO Derventa cestitam na uspjehu i nadam se da cete opravdati svoje postojanje ...
Takodje, cestitam i g. Simicu kao starom-novom nacelniku ili sad vec gradonacelniku na izbornoj pobjedi.
Uskoro nam dolaze i praznici.
Vrijeme je pandemije i cudnih okolnosti...
Cuvajte se koliko god mozete i provedite praznike skromno u drustvu svojih najmilijih.
Volite se, postujte, prastajte i uzdravlje!