25/03/2023
Vrijeme je da vratimo svoju Republiku . Vlasi, šokci- SVI SMO MI BOŠNJACI .
Dodiče , idemo u klinč, ti potrošeni liku .
Mi ne spavamo Dodici nikad , samo smo strpljiv narod po karakteru.
Ali nase strpljenje je manje od nase ljubavi prema Republici Bosni . Morate znati da smo spremni kao nikad da branimo nasu drzavu. Tako smo dobri da Vam godinama nudimo ono sto ne zasluzujete Al sada cemo Vam uzeti sve sto ste stvorili na genocidu.
Dodici, nikad smo spremniji.