12/06/2026
Veseli čas za kraj školske godine: IIa svim srcem uz naše Zmajeve! 🇧🇦✨⚽🎒
Zadnji dan škole u našem IIa razredu bio je sve samo ne običan! Danas smo u učionici imali pravi pravcati "veseli čas", a povod je dvostruk – zvanično počinje zasluženi ljetni raspust, a naša fudbalska reprezentacija danas igra svoju prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu!
Učionica je preko noći postala navijačka tribina. Naši drugačići su stigli u dresovima, sa zastavama u rukama i licima obojenim u plavo-žute boje. Dan smo proveli u najboljem mogućem raspoloženju:
🎶 Pjevale su se navijačke pjesme koje su odjekivale školskim hodnicima,
🧠 Takmičili smo se u uzbudljivim kvizovima o historiji i uspjesima reprezentacije BiH,
✍️ Pisali smo najljepše poruke podrške i želje našim momcima na terenu.
Ovim predivnim, veselim danom zvanično smo stavili tačku na još jednu uspješnu školsku godinu. Ponosni smo na trud, rad i drugarstvo naših učenika, a sada je vrijeme za odmor i, naravno, navijanje!
Svim našim učenicima želimo dug, sretan i bezbrižan ljetni raspust, a našim Zmajevima večeras želimo pobjedu! Bosna i Hercegovina navija svim srcem! 🇧🇦✨
Pogledajte našu galeriju i osjetite dio ove nevjerovatne energije! 📸👇