07/06/2026
USPJEH NA DRŽAVNOM TAKMIČENJU IZ SAOBRAĆAJNO-OBRAZOVNE KULTURE
Dana 6. juna u Bugojnu održano je 30. državno takmičenje iz saobraćajno-obrazovne kulture, na kojem je učestvovalo oko 50 učenika iz Bosne i Hercegovine.
Našu školu uspješno su predstavljali Ajda Kešetović, koja je osvojila 3. mjesto, i Dženan Džafić, koji je zauzeo 6. mjesto.
Ponosni smo na ostvarene rezultate naših učenika, koji su dostojno predstavljali školu na ovom značajnom takmičenju.
Iskrene čestitke Ajdi i Dženanu, kao i njihovim mentorima Fuadu Kavazoviću i Nermini Kavgić, na predanom radu, trudu i postignutom uspjehu. Želimo im mnogo sreće i uspjeha u budućem radu i budućim takmičenjima.