26/10/2022
Nakon objave utvrđenih rezultata od strane CIK-a BiH osvrnućemo se u kratkim crtama na protekle izbore.Zahvaljujemo prvo građanima koji su dali glas našim kandidatima,aktivistima,volonterima koji su dali svoj doprinos u kampanji i drugim izbornim aktivnostima.O neregularnostima nećemo iako ih je nesumnjivo bilo i poštujemo volju građana.Što se tiče kandidata predloženih od našeg GO PDA Srebrenik,istaknućemo da ćemo ponovo biti parlamentarni na nivou kantona, imaćemo svog predstavnika u liku gos.Jakuba Suljkanovića i ne sumnjamo da će kao i prije raditi isključivo u interesu građana Srebrenika,TK i naše drage BiH.Istaknute rezultate imali smo i za federalni nivo,našoj Aneli nije falilo mnogo da nas predstavlja u federalnom parlamentu.Bez obzira na sve prethodno navedeno mi i dalje u našem budućem radu stavljamo naglasak na rad,odgovornost i ekonomiju.Ostanak mladih,bolja budućnost za sve građane.Hvala još jednom svima!