19/05/2026
Sa ponosom dijelimo lijepe vijesti iz naše škole! 🌿🌍
Povodom ekološkog konkursa „Koračajmo nježnije planetom Zemljom“, koji je raspisao Centar za mirovno obrazovanje, učenici i nastavnici naše škole ostvarili su zapažene rezultate te su pozvani na svečanu dodjelu nagrada i zahvalnica koja je održana u utorak, 19.5.2026. godine u OŠ "Vitez", Vitez.
Posebne čestitke upućujemo našim učenicima:
🏆 U kategoriji ekološka priča
🥈 Fatima Sarajlić – osvojeno 2. mjesto.
Mentor: nastavnica Eldina Ahmić
🏆 U kategoriji eko strip
🥉 Kenan Bektaš – osvojeno 3. mjesto
Mentor: nastavnica Eldina Ahmić
🏆 U kategoriji ekološka skulptura
🌱 Zahvalnice su osvojile učenice: Ilma Talić i Sara Mušinović
Mentor: nastavnica Elvedina Šabanović.
Na prijemu su učenici prisustvovali u pratnji nastavnika: Eldina Ahmić, Indira Talić, Elvedina Šabanović, Benjamin Hurem i Majda Limić-Jašarević, koja predvodi Mirovnu sekciju.
Čestitamo svim učenicima i mentorima na uloženom trudu, kreativnosti i prelijepim porukama koje su svojim radovima poslali. Neka nas njihovi uspjesi podsjete da i malim koracima možemo učiniti velike promjene za našu planetu.