26/07/2019
Een initiatief van Volkshogeschool Archeduc.
Misschien is er wel belangstelling in onze gemeente waar burgerparticipatie centraal staat?
Dag,
Veel burgerinitiatieven zetten zich met enthousiasme in voor de samenleving. Archeduc wil hen graag versterken, inspireren en met elkaar in verbinding brengen.
Op zondag 15 september organiseert Archeduc Tisvandoen, een gratis inspiratiedag voor burgerinitiatieven uit onze regio.
Met Tisvandoen brengt Archeduc mensen, die deel uit maken van een burgerinitiatief of zelf een project hebben opgestart, samen om elkaar te leren kennen en ervaringen te delen.
We nemen ons hoedje af voor die initiatiefnemers en voorzien daarom een gratis dag vol uitwisseling en interessante workshops voor doeners en denkers.
We nodigen de mensen van jullie initiatief graag uit om deel te nemen aan deze inspiratiedag.
Het volledige programma kan je onderaan deze mail ontdekken en op www.tisvandoen.be
Vul nu het inschrijvingsformulier in. Snel zijn is de boodschap, want de plaatsen voor de workshops zijn beperkt!
Heb je nog vragen, stel ze gerust. Hopelijk zien we jullie daar!
Groetjes,
Evelien
[email protected]
T 02 451 61 81
M 0496 24 26 20
PS: Ken je nog andere initiatieven uit de regio Halle-Vilvoorde?
Stuur deze uitnodiging dan zeker door!
PROGRAMMA:
10.00 - 10.30 uur: Onthaal met koffie
10.30 - 12.30 uur: Kennisveiling
• Deel je kennis met andere burgerinitiatieven uit de ruime regio. Leer de andere burgerinitiatieven kennen, inspireer én help elkaar!
Door: Eefje Cottenier van De Stuyverij
12.30 - 13.15 uur: Lunch
13.15 - 15.00 uur: Keuze-Aanbod
• Optie 1: Hoe doede gij da? - Betrokkenheid creëren en een netwerk uitbouwen
Een netwerk is pas waardevol als je het ten volle benut. Eline deelt haar inzichten rond het opbouwen en gebruiken van een community. Hoe vraag je om hulp en hoe creëer je mee betrokkenheid?
Door: Eline Charles van De Stuyverij
• Optie 2: Hoe doede gij da? - Je initiatief promoten via sociale media
Wat zijn de trends op vlak van sociale media en welke kanalen zet je best in? Tijdens deze interactieve sessie krijg je inspiratie en tips voor meer impact op Facebook, Instagram & Linkedin.
Door: Christophe Toye van I Like Media
• Optie 3: Hoe doede gij da? - Een goede relatie met de overheid
Hoe bouw je aan een goede verstandhouding met je gemeentebestuur? De Wakkere Burger brengt een hoop sterke voorbeelden mee en geeft praktische tips.
Door: De Wakkere Burger
• Optie 4: Doe da hier! - Creatief atelier
In dit creatief atelier zetten verschillende specialisten je concreet op weg! Hoe maak je knappe foto's en fijne promofilmpjes met een smartphone of tablet? Wil je zelf een promobord of stand maken voor je burgerinitiatief? Op zoek naar vlaggenlijn of beachflag om een evenement aan te kleden? In het creatief atelier helpen verschillende specialisten je op weg!
Door: Felix Van den Broeck, Kim Houttave & Diederik Van Bochaute
Deelname aan Tisvandoen is volledig gratis, maar inschrijven is wel nodig: vul snel dit formulier in.
Vergeet ook niet het Facebook-evenement te volgen!