De avonturen van Charlez, Eddy en een hoop anderen

De avonturen van Charlez, Eddy en een hoop anderen Als "volwassenen" waren we te druk bezig met "volwassen zijn" en waren we onderweg vergeten om samen plezier te maken - vandaar dit initiatief

"Plezier maken" moet kunnen, zeker als je "volwassen" bent. Onze vriendengroep bestaat uit allerlei mensen van diverse pluimage: een gitaarbouwer, een boekhouder tot een wereldberoemd en gevierd saxofoonbouwer, een scheepstimmerman, enz... toe. We houden allemaal van een beetje ontspanning. IJsberen, vlottenrace, enz... - er zijn weinig uitdagingen die we niet willen/zullen aangaan. Stay tuned en

we hopen dat we je mogen inspireren om zelf eens uit de boot te stappen of dat we je mogen trakteren op een glimlach ;-)

Adres

Wulpen

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer De avonturen van Charlez, Eddy en een hoop anderen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen