26/04/2021
Община Две могили уведомява любителите на пещерното дело и туризъм, че от 1-ви май 2021г. се възстановява работата на туристически обект Пещера „Орлова чука”, намираща се в землището на с. Пепелина.
Съгласно въведените със заповеди на министъра на здравеопазването противоепидемични мерки, в пещерата ще се влиза само на групи до 15 човека, придружени от екскурзовод. Задължително е носенето на предпазни маски, спазване на дистанция между туристите и дезинфекция на вход и изход от обекта.
Работното време на пещера „Орлова чука” – всеки ден /без почивен ден/ от 10,00 до 18,00 часа (влизане на всеки кръгъл час, последната група 17ч.), до 31 октомври, включително.
за контакти и допълнителна информация
GSM 0895567533
GSM 0888892982
Снимка на Сашо Попов от 23.04.2021г.