20/06/2025
По случай завършването Ученическия съвет организира специално посещение в старческия дом "Надежда"! Заедно създадохме незабравими спомени, изпълнени с много усмивки, танци и песни!
Учениците подарихме по един сладолед, придружен с по едно лично пожелание, написано и подарено с много внимание и любов!
И за финал ни показаха малките си котенца, които навършили 40 дни и са готови да намерят своя дом!