25/01/2012
Къде ще сте в този бял, шоколадов Петък?:))
Чакаме Ви на 27-ми януари (петък), облечени в бяло, в зала 2 на MEGA Dance Centre в 21:30 ч, за да се забавляваме заедно, на едно красиво и елегантно бяло парти. На входа ще Ви очакват фотографи и бели сладки, в залата ще се насладите на изчистените линии на белия интериор. Оригами и декора ...