31/10/2025
🟠 В петък – в последния момент и по спешност – парламентът дебатира проект на решение за спиране на износа на дизел и авиационно гориво.
Без изслушване на министър-председателя, без министъра на енергетиката, без министъра на икономиката.
Без данни за наличните количества горива в страната.
Тоест – отговорността се прехвърля от изпълнителната към законодателната власт. Удобно.
Аргументите на мнозинството са , че взимат „комфортно“ такова важно решение само на база личен "експертен" анализ на народните представители от публичната информация на пазарите на горива. Явно "няма" нужда от анализ на реалните текущи данни за налични количества на горива в България и националния резерв извън страната за взимането на такова важно решение!?
Да, явно в нашата държава решенията за толкова важни неща се взимат ей така!
Всеки човек, дори без специални познания по финанси, знае, че във всяка стока има разход за ток и гориво – те са част от себестойността.
Всеки, който е работил в реалния сектор, знае, че предвидимостта на разходите и стабилността на пазара на храните зависи и от цените на други сноки като горива в случая. Ами сега производителите как да планират инвестициите, нова финансова година без план за горивата , без бюджет и т.н.?
Като човек, който идва от частния сектор, не мога да повярвам на това ниво на „експертност“ и "отговорност" при взимане на решения, които засягат националната сигурност, без достъп до базови данни за налични количества на горивата. Без анализ за последствията. А какви ще са ответните реакции на другите страни?
Как ще рефлектира това върху цените?
❓Какво е това държавническо отношение?
И после пак ще се чудим защо влизането в еврозоната ще увеличи още цените на хранителните продукти...