06/06/2024
България има нужда от ред, твърда ръка и събаряне на всички незаконни гετα!
Преди близо 6 години започнахме събарянето на едно от най-големите гετα в България. Започнахме го от незаконната триетажна къща на един от баροните им. Последваха го това в ж.к. Захарна фабрика в София и други, където имахме съдействието на местната власт.
Незаконните гετα са източник на престъпност, неграмотност и анархия. Горенето на отпадъци в гетата доказано е най-големият замърсител където има такива!От гετατα лъха тотална липса на справедливост и чувство за безнаказаност. Обитателите им трябва да разберат, че законите важат за всички и трябва да се спазват от всички. Там трябва да разберат, че трябва да работят, да си плащат данъците и осигуровките, а не само да разчитат на държавни помощи!
И ако ме питате къде трябва да отидат обитателите им. Отговорът ми е съвсем прост – откъдето са дошли!