29/05/2026
НЕЗАКОННИТЕ КАМЕРИ СНИМАТ И ВАС, И ДЕЦАТА ВИ НЕЗАКОННО
Както поех ангажимент, така и го изпълнявам пред вас. Борбата за овладяната улица продължава, сега със сезиране на КЗЛД. Следваща стъпка ще бъде личното ангажиране на министър - председателят Радев, тъй като са сезирани всички възможни според мен институции имащи отношение по случая. Колегите от ОбС традиционно не се включват, като кураж, мъжество и несъгласие с незаконосъобразната бариера и камери показа единствено колегата Димитър Гагов, който се присъедини към битката срещу овладяната улица, за което и му Благодаря. Народни представители не се включват. Няма инициативен комитет, който да се включи. Явно всички искат улицата да се подари и онова "съветниче" и то да получи награда от шефовете му. Играем.
PS
Очаквайте скоро да представя на вниманието Ви една друга моя кауза, друга моя битка за Велинград, която водя от повече от две години. Тя е борбата с незаконното строителство в два Велинградски квартала, като засега липсва дължимото съдействие от МВР и ПРБ, но и това ще се промени. Колегата Демерджиев обеща.