08/01/2026
U SEĆANJE NA NEBOJŠU MLADENOVIĆA
Sa velikom tugom obaveštavamo javnost da nas je napustio Nebojša Mladenović, čovek koji je bio uz nas na protestima i u borbi za pravdu.
Nebojša je svojim prisustvom pokazivao da podrška ne mora biti glasna da bi bila snažna. Bio je tu iz uverenja, sa verom u promene i sa jasnom porukom da se nepravda ne sme ignorisati. Njegova doslednost i mirna snaga ostaju trajna inspiracija svima nama.
Ovim putem mu odajemo počast i zahvaljujemo se na podršci koju nam je pružao i na tome što je uvek bio sa nama. Nastavićemo borbu dalje, istrajno i dostojanstveno, čuvajući sećanje na njega.
Uvek iz ljude, uvek uz pravdu! Sada i nebo pumpa!
Nele, hvala ti.
Nećemo zaboraviti! 🕊️